Horoskop

Horoskop na poniedziałek. To dobry czas na załatwianie spraw

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Juan Silva/Getty ImagesHoroskop dzienny na 23 maja

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Poniedziałek nie pozwoli Nam się nudzić czy też pozostać z boku wydarzeń. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 23 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy mieli bardzo energiczne ruchy ciał niebieskich, a wraz z nimi na Ziemi również będzie sporo dynamiki.

Mars utworzy pozytywny sekstyl z Plutonem, który doda Nam animuszu i chęci do działania. Merkury wkroczy ruchem wstecznym do znaku Byka i przypomni o niezapłaconych rachunkach czy innych, formalnych powinnościach. W południe Słońce ustawi się w optymistycznym sekstylu z Jowiszem, co u powietrznych przedstawicieli zodiaku (Bliźnięta, Waga, Wodnik) przywoła uśmiech Fortuny. Dzisiaj wiele spraw się uda pozałatwiać i znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące wszystkich zainteresowanych.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 maja 2022 roku, dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Kwestie zawodowe powinny Ci iść dzisiaj bezproblemowo. Możesz być mile zaskoczony wsparciem i pomocą ze strony współpracowników. Dobra pozycja Marsa doda Baranom charyzmy i siły przebicia. Wieczorem będziesz roztaczał swój wdzięk przed interesującą osobą.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Byk

Merkury wkroczy ruchem wstecznym do Twojego znaku. Przygotuj się na jakiś sentymentalny powrót w przeszłość. Wspomnienia będą bardzo żywe, co może być dość przyjemne. Gorzej z zaległościami w pracy bądź dokumentacji, które właśnie dzisiaj mogą się ujawnić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przebywające w Twoim znaku Słońce utworzy sekstyl z planetą dobrych okazji czyli Jowiszem. Ktoś chętnie wykona dla Ciebie jakąś przysługę, ktoś inny poda pomocny kontakt lub numer telefonu. Dzisiaj możesz liczyć na akceptację otoczenia a nawet jakieś dodatkowe wpływy.

Horoskop dzienny - Rak

Początek tygodnia będzie dla Ciebie pracowity i dość nerwowy. Skomplikują się jakieś sprawy związane z podróżą lub Twoim samochodem. Możesz również wszędzie się spóźniać, czego bardzo nie lubisz. Atmosfera w związku będzie dla odmiany nieco lżejsza i rokująca ocieplenie.

Horoskop dzienny - Lew

To może być bardzo udane otwarcie tygodnia. Dzień upłynie Ci w ciekawej atmosferze i wśród ludzi, którzy będą mieć świetne pomysły. Możesz dać się ponieść żywiołowym emocjom. W pracy pojawią się konkretne rozwiązani, a w wolnym od obowiązków czasie propozycje nie do odrzucenia.

Horoskop dzienny - Panna

Pozytywne układy na niebie pozwolą Ci odnieść sukces i udowodnić swoją rację. Merkury wraca do przyjaznego, ziemskiego znaku Byka i po czasie pojawią się nowe informacje czy też dokumenty w ważnej dla Ciebie sprawie. Okaże się, że od początku miałaś słuszność w pewnej spornej kwestii.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz poczuć, że nabierasz nowej wiary i przekonania, że jednak jakiś Twój stary plan ma szanse powodzenia. Pozycja Słońca i Jowisza podziała na Ciebie motywująco i z nową energią przystąpisz do walki o ważną dla Ciebie kwestię. Dzisiaj towarzyskie spotkania nabiorą rumieńców.

Horoskop dzienny - Skorpion

Doskonałe ułożenie Marsa i Twojego przewodnika Plutona pozwoli Ci wyjść z najtrudniejszych opresji. Możesz śmiało atakować każdy, najbardziej śmiały cel. Dzisiaj coś się rozwiąże na Twoją korzyść. Masz możliwość pokazania komuś, że musi się z Tobą liczyć, czy sobie tego życzy, czy też nie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Sekstyl Słońca i Jowisza podziała na Ciebie korzystnie i motywująco. Będziesz mieć w sobie wystarczającą ilość energii i chęci, aby wziąć się za duży projekt. Dzisiaj zarazisz swoim entuzjazmem i optymizmem wszystkich wokół. Pomysły na podróże warto przekuć na rezerwację terminów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś będzie miał wobec Ciebie zwiększone wymagania i narzuci Ci jakieś dodatkowe obowiązki, co popsuje Ci humor już do południa. Wieczorem pretensje i jakieś uszczypliwości ze strony drugiej połówki również nie poprawią Ci humoru. Nie będziesz mieć dzisiaj ochoty na radosne rozmowy o banałach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą wiele pracy, ale również wiele życzliwości. Rozmowy, negocjacje i przeprowadzanie jakiegoś planu pójdzie bardzo owocnie. Próby zatrzymania Twojej propozycji spełzną na niczym i okaże się, że w oczach osób decyzyjnych wygrywa właśnie Twój pomysł.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień upłynie Ci pod znakiem uczuć i emocji. Coś będzie Tobą szarpać. Być może są to walczące ze sobą, sprzeczne pragnienia. W kwestiach partnerskich pojawi się jakaś nowa możliwość, która tyle samo będzie Cię przerażać, co ciekawić. To interesujący poniedziałek.

Co oznacza retrogradacja Neptuna w horoskopie urodzeniowym

Osoba z retrogradacyjnym Neptunem w horoskopie urodzeniowym może mieć problemy ze szczerością. Takie ustawienie planetarne prowadzi do chaosu w życiu – mogą się często spóźniać. Ponadto, mogą mieć skłonności do oszukiwania samych siebie, a to prowadzi niejednokrotnie do poczucia bycia ofiarą, nadwrażliwości i ucieczki do tzw. Neptunowych środków – używek, np. alkoholu, leków. Bywa, że osoby te cierpią na hipochondrię.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Juan Silva/Getty Images

Pozostałe wiadomości