Horoskop na piątek. Ten dzień będzie sprzyjał w kilku kwestiach

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 26 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Raka, a Uranem znajdującym się w znaku Byka.

Horoskop dzienny na piątek, 26 maja 2023 r.

Dzisiaj będziemy otwarci na jakieś inne doznania i nowe doświadczenia w partnerstwie. Poczujemy się stabilniej, pewniej a nasze ostatnio zakłócone relacje zdecydowanie się wyklarują. To doskonały dzień, aby wykonać jakieś większe zakupy, spotkać się z drugą połówką w restauracji, sprawić sobie drobne przyjemności kulinarne, zadbać o swój dobrostan. Piątek będzie nam sprzyjał również w kwestiach zawodowych i formalnościach urzędowych.

Horoskop dzienny na piątek, 26 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj komuś zadrży ręka i nie będzie w stanie wykonać czegoś, co było wymierzone przeciwko tobie. Dowiesz się o pewnych zamiarach i coś powstrzymasz. Gdyby to doszło do skutku mogłoby być naprawdę nieprzyjemnie, na szczęście w porę zapobiegniesz tej sytuacji. Poczujesz, że jesteś pod specjalną ochroną.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Jeśli możesz spotkać się w tym dniu z kimś bliskim twemu sercu, nie przekładaj spotkania. Dzisiaj sprzyja ci układ pomiędzy Wenus a Uranem, dzięki temu w twojej relacji pojawi się więcej świeżości i ciepłych akcentów. Uran działa w sposób trudny do przewidzenia, ale z pewnością scenariusz dnia będzie cię zadowalał. W pracy pozytywne zmiany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Postaraj się poszukać dyplomatycznych dróg rozwiązania jakieś konfliktu koleżeńskiego. Atmosfera w pracy może się niepotrzebnie popsuć, co wam wszystkim nie ułatwi zadania. Nie lubisz starć w firmie. Wokół ciebie pojawią się jakieś dążenia innych osób, których ani nie pochwalasz, ani się z nimi nie identyfikujesz, ale które będziesz musiał tolerować.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym dniu przyjdą do ciebie wieści z wielkiego świata. Być może chodzi o współpracę pomiędzy firmami, wyjazd szkoleniowy czy jakieś inne zagraniczne wiadomości, ale niewykluczone, że chodzi również o sprawy twojego partnera lub drugiej połówki. Coś się kroi jeśli chodzi o dalszą podróż i już widać na horyzoncie jej cel.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Energia nabierającego kształtów w twoim znaku Księżyca nadal niesie cię na pozytywnej fali. Upomnisz się o swoje prawa. Może to być teren zawodowy, ale również rodzinny. Wyegzekwujesz coś, co ci się należy bądź należało. Służbowy telefon przyniesie ważne zawiadomienie o szykującym się zebraniu.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem wprowadzi cię w nastrój na randkowanie. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, które są zupełnie inne od tych, z którymi zazwyczaj rozmawiasz. Być może zacznie się od wymiany poglądów i wspólnych zainteresowań, ale pierwsze lody zostały przełamane. Dzisiaj zrobisz również jakiś dobry ruch finansowy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiejszy, pozytywny wpływ Wenus będzie się skupiał głównie na twoich celach materialnych, finansowych oraz na budowaniu twojej kariery. Nie przegap okazji do tego, aby w kuluarach porozmawiać o ważnym dla ciebie projekcie lub pomyśle. Ktoś, od kogo wiele zależy jest w tym dniu dużo bardziej dostępny i otwarty na twoje sugestie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Możesz być przyjemnie zdziwiony tym, jak lekko, przyjemnie i wesoło można spędzić czas w pracy. Ktoś, z kim masz sporo wspólnych punktów lub podobnych obowiązków, będzie dla ciebie miły i pomocny. Jakaś zaległa gotówka wreszcie trafi do twojego portfela. Możesz również dokonać korzystnie zakupu, na który już dawno się uparłeś.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoje sprawy dzisiaj nieco zwolnią, a nawet się pokomplikują. Trzeba będzie się skupić na tym, aby naprawić coś, co udało ci się popsuć kilka dni temu. Być może nie zdawałeś sobie sprawy, że zraniłeś czyjeś uczucia swoim nierozsądnym zachowaniem. Dzisiaj zrozumiesz, że tak nie wolno postępować. Zapragniesz coś zrekompensować i wieczorem to się powiedzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj rozkwitną twoje sprawy rodzinne. Pojawi się spokój, poczucie wzajemnego wspierania się i zrozumienia. Możecie wspólnie wybrać się na jakiś spacer, obejrzeć jakiś zielony teren, wziąć pod uwagę remont, inwestycję lub uporządkowanie rodzinnych spraw majątkowych. Rozmowy będą konstruktywne i wniosą dużo dobrego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jakieś zaskakujące, ale w gruncie rzeczy pozytywne zdarzenia losowe będą ci towarzyszyć od wczesnych godzin rannych, do późnego wieczora. Układ pomiędzy Wenus a opiekującym się tobą Uranem jest ożywczy i inspirujący. Twoja sytuacja sercowa jest niepewna i zastanawiasz się czy dojdzie do pewnego spotkania. Tak, dojdzie, ale w zupełnie innych okolicznościach niż się spodziewałeś.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj zaczniesz dochodzić do siebie. Jakaś pogmatwana kwestia dotycząca twoich przyjaźni zacznie się porządkować. Wyjaśnicie sobie to i owo, co bardzo poprawi przepływ energii w gronie, które jest dla ciebie ważniejsze niż chciałabyś Rybo przyznać. Piątek pozwoli ci załatwiać również jakieś sprawunki do gospodarstwa domowego spokojnie i korzystnie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Allexxandar/Getty Images

Pozostałe wiadomości