Czego pragną kobiety według horoskopu? Zdradza astrolog Merkurja

Aktualizacja:

Dziś Dzień Kobiet! Rzeczą powszechnie wiadomą i niepodlegającą dyskusji jest fakt, że światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami kobiety. To żartobliwe powiedzonko, można skwitować tym, że ten, kto pozna kobietę na wylot (a jest to sprawa niewykonalna), miałby klucze do nieskończonych możliwości. Jak zodiak widzi kobiety, na co trzeba uważać, jakie prezenty dawać, jak je ugłaskać? Dowiesz się tego z tej broszury instruktażowej! Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet!

Oto krótki przewodnik po żeńskiej stronie zodiaku, a właściwie to tylko zarys wstępu do podstawy.

  • Jak zodiak widzi kobiety
  • Jak ułożyć relacje znając horoskop
  • Na co trzeba uważać, jakie prezenty dawać, jak ugłaskiwać
  • Jak postępować z kobietami w zależności od znaku zodiaku

Czego pragnie kobieta Baran?

Masz szczęście i w Twoim świecie pojawiła się Kobieta Baran? Tylko czy to kobieta, torpeda czy wulkan energii? Pani Baran ma niespożyte siły, i jeszcze nie raz będziesz się zastanawiał skąd ona je bierze. Zawsze ma rację, jeśli jej nie ma, próbuje rozwiązań siłowych. Pamiętaj, że będzie lepsza w dowolnym sporcie i pokona Cię na rękę, nawet nie próbuj. To ona musi dowodzić w każdej sytuacji, ponieważ jest urodzonym liderem, a do tego jest niewiarygodnie szybka i ma świetny refleks. Super prezentem będzie coś praktycznego, torba na siłownię, wspólna wycieczka na szkołę przetrwania w trudnym terenie, czy szwajcarski scyzoryk. Ma w sobie to coś, co mężczyznom odbiera rozum i stają się przy niej potulni jak... baranki. Gniew Pani spod znaku Barana łatwo wygasa, więc wystarczy chwilę pokornie poczekać.

Czego pragnie kobieta Byk?

Spodobała Ci się Pani Byk? Nic dziwnego, kobiety spod tego znaku są niezwykle zmysłowe i emanują seksapilem, mają w sobie jakieś klasyczne piękno. Kobieta Byk konsekwentnie, uparcie dąży do zrealizowania swojego celu, choćby miało to trwać latami! Nie rozumie słowa nie, nawet jeśli powtarza się je po raz setny. W końcu i tak ulegniesz. Jest zgrabna, zawsze dobrze ubrana, kocha jakość i światowe marki. Pragniesz ją zatrzymać na dłużej? W takim wypadku doskonale sprawdzi się powiedzenie, że przez żołądek do serca, zatem nigdy nie oszczędzaj na restauracjach i winie najlepszej jakości. Kiedy ugotujesz coś sam, co jej będzie smakowało, sukces gwarantowany. Jeśli kobieta Byk czegoś od Ciebie chce, nic się nie martw, możesz być pewien, że to dostanie.
Zobacz też:

Czego pragnie kobieta Bliźniak?

Jeśli jesteś wysokiej klasy fizykiem jądrowym, kobieta Bliźniak i tak zna temat lepiej od Ciebie, i pouczy Cię jak masz zrobić to odpowiednio. Jej błyskotliwość, szybka i śmiertelnie trafna riposta potrafią zwalić z nóg. Wszędzie była, wszystko widziała i wszystko już wie. Nie masz szans zaimponować jej jakąś nowinką. Raczej spróbuj pochwalić jej intelekt i zapytać, co poleciłaby Ci do przeczytania. Kobiety Bliźnięta są fascynujące i niepokojące. Mają w sobie kilka różnych osobowości i to ciągnie do nich mężczyzn jak magnes. Śmiało możesz zabrać ją na improwizowaną randkę, każda spontaniczność będzie Twoim atutem. Bliźniaczka kocha jazdę rowerem oraz piesze wycieczki. Pamiętaj, że kiedy narazisz się Bliźniaczce będzie częstować Cię jadowitymi i kąśliwymi uwagami, które są niby żartem. Niby. Chcesz dać jej coś, co ją zachwyci? Panie Bliźniaczki mają doskonały węch i lubują się w nowych zapachach.

Czego pragnie kobieta Rak?

Trafiłeś na Panią Raka? W takim razie jeszcze nie wiesz, że jesteś ugotowany, ale ona już o tym wie. Pozornie nieśmiała i wrażliwa, trochę zamknięta w sobie jest doskonałym obserwatorem. Nie daj się zwieść, ponieważ kobieta spod znaku Raka konsekwentnie umie dążyć do celu. To maszyna do realizowania własnych marzeń i planów. Jest nieprawdopodobnie emocjonalna i potrafi czytać z Ciebie jak z nut. Czasami możesz się nawet zastanawiać czy ona nie włamała Ci się do głowy, ponieważ zna każdą Twoją myśl, niemalże przed tym jak zdąży się wykluć.
Kobieta Rak ceni sobie prywatność, a najlepsze randki to dla niej te, które odbywają się u Ciebie, bądź u niej w domu. Jeśli chcesz jej zaimponować i sprawić przyjemność, kup jej coś wyjątkowego do codziennego użytku. Piękną porcelanę, cenny bibelot, antyczną ramkę na zdjęcia.
Zobacz też: Horoskop dla Raka

Czego pragnie kobieta Lew?

Oto i jej Królewska Mość. Nawet jeżeli nie ma udokumentowanego pokrewieństwa z najświetniejszymi rodami koronowanych głów, to i tak ma to w genach. Prawdopodobnie przez wiele wcieleń rodziła się jako carewna, księżniczka, lub co najmniej hrabianka. I taki również ma styl. Ubiera się po królewsku i po królewsku wydaje. Jedno jej trzeba przyznać, wygląd też ma jak z żurnala. Pani Lew uwielbia "bywać". Nie byle gdzie i byle jak, ale w konkretnych "miejscach mocy". Najmodniejszy aktualnie klub, właściwa premiera, impreza u odpowiednich osób. Pamiętaj, że nie możesz się wykazać ignorancją. Lwica jest świetnie zorientowana co właśnie grają i jaka książka jest bestsellerem. Sztuka, moda i architektura to jej pasje. Poducz się trochę przed randką, a najlepiej będzie jeśli zaprosisz ją do opery. Oczywiście ofiarowując wcześniej gustowny drobiazg z dużą ilością karatów.

Czego pragnie kobieta Panna?

Jeśli poznałeś Panią Pannę, musisz przyjąć do wiadomości jedną rzecz: nie będziesz wystarczająco dobry - nigdy! Zawsze jest coś do poprawiania i ulepszenia w Twoim zachowaniu i osobie. Kiedy się do tego przyzwyczaisz, znacząco ułatwi to Wam obojgu życie. Później możecie już śmiało planować wspólną przyszłość. I tutaj mamy pierwsze słowo klucz - planować! Kobieta Panna kocha robić plany, kalkulacje i zestawienia. Jeżeli wpisałeś się w jej życiowy projekt, tak łatwo się już nie wykręcisz. Jednak ma to przecież same dobre strony. Panna poprowadzi Cię za rękę, nauczy, pouczy i wyciągnie na nieosiągalny dla Ciebie bez jej udziału poziom. Jest pedantyczna, perfekcyjna i poukładana. Zawsze będziesz mieć wyprasowaną koszulę. Doskonałym prezentem dla niej będzie markowy długopis z grawerunkiem, portfel czy etui.
Zobacz też: Horoskop dla Panien

Czego pragnie kobieta Waga?

Kiedy mówisz o tym, że statystyczna kobieta jest niezdecydowana, w przypadku Pani Wagi musisz to pomnożyć przez 100. Czasami, aż dziw bierze, że Kobieta Waga umie wydusić z siebie coś więcej, niż sakramentalne ,,sama nie wiem''. Jej niezdecydowanie, brak stanowczości i ciągłe zmiany planów, potrafią świętego doprowadzić do szewskiej pasji. Pamiętaj, aby zbytnio nie przywiązywać się do tego jak ma wyglądać Wasz dzień czy randka, ponieważ kilkakrotnie będzie to weryfikowane, aby w ostatecznej wersji wrócić do pierwotnego zamysłu.
Jednak jest coś, co rozpuszcza wszystkie lody w Twoim sercu. Pani spod znaku Wagi, ma w sobie tyle wdzięku i uroku, że nie jesteś w stanie się na nią gniewać. Każdy swój grzeszek tak pięknie Ci wytłumaczy, że sam zaczynasz wierzyć, że to było słuszne posunięcie. Poza tym Waga jest piękna. I jeszcze jak potrafi to wyeksponować. Pani spod znaku Wagi doceni artystyczny prezent, uwielbia też dobrą biżuterię, ale najbardziej na świecie kocha torebki.

Czego pragnie kobieta Skorpion?

Tej Pani nie da się ani nie zauważyć, ani tym bardziej zapomnieć. Jest w niej coś magnetycznego, charyzmatycznego i niepokojącego zarazem. Jeżeli spodobała Ci się Kobieta Skorpion, to wpadłeś jak śliwka w kompot. Do tej relacji można łatwo wejść, ale nie da się z niej wyjść. Chyba, że ona tak zdecyduje, ale nawet w takim wypadku będziesz tę przygodę wspominał do końca życia. W tej kobiecie znajdziesz wszystko czego szukasz i się boisz. Pani Skorpion jest niezwykle zmysłowa, żarliwa, uczuciowa, ale również pamiętliwa, zaborcza i zazdrosna. Twój dotychczasowy świat musi runąć w gruzach i obrócić się w pył, a na jego prochach zbuduje się nowa potęga. Ona. Od tej pory z radością dasz jej dostęp do swojej, umysłu i konta. Oczywiście nie będziesz tego żałował... Tylko byś spróbował. Idealna randka dla Pani Skorpion to spotkanie przepełnione pasją i grozą. Wizyta w escape roomie, koncert alternatywnej muzyki, warsztaty w perfumerii, degustacja w starej winiarni? Jak najbardziej. Ale największe wrażenie zrobisz na niej, kiedy podasz jej swe serce... na talerzu.

Czego pragnie kobieta Strzelec?

Chyba nie ma lepszego przyjaciela niż Kobieta Strzelec. Zawsze Cię zrozumie, nie dość, że pocieszy, to jeszcze zaproponuje wspólny wypad na piwo, czy skok ze spadochronem. Do wspaniałych cech Pani spod tego znaku można zaliczyć wielkoduszność, łatwość przebaczania i puszczania nieporozumień z dymem. Jest to osoba bardzo dynamiczna, która nie lubi się nudzić i będzie szukać ciągle nowych doznań. Chociażby była dyrektorem banku czy stomatologiem (a w każdym z zawodów potrafi się spełnić), to najważniejsza będzie dla niej życiowa pasja i iskra wyzwania, która nadaje sens codziennej egzystencji. Panie Strzelce nigdy się nie starzeją, kochają podróżować i zmieniać otoczenie, a swojego życiowego partnera będą ciągnąć za sobą przez mokradła w Amazonii, lub namawiać na zimowy atak jakiegoś ośmiotysięcznika. Pamiętaj, wybierając Panią spod znaku Strzelca już teraz wygrałeś Los na życiowej loterii i lepiej go nie zgub. Dobrym prezentem dla niej będzie podwójny bilet ,,w siną dal'' albo wykupienie jej lekcji u mistrza czegoś, czego jeszcze nie próbowała. Na przykład taekwondo... a nie, to już było.

Czego pragnie kobieta Koziorożec?

Kobieta Koziorożec nie może się w życiu wstydzić. Ani przed sobą, ani przed innymi. Dlatego musisz się umieć zachować. Ważne dla niej są zasady i reguły współżycia społecznego. Jeśli będziesz na odpowiednim stanowisku tym lepiej, jeśli zarabiasz jak na poważnego mężczyznę przystało, to świetnie. Pani spod znaku Koziorożca ma wielkie życiowe ambicje i chce osiągnąć sukces, w którym Ty masz odegrać swoją rolę. Jest to najczęściej poukładana Kobieta, o jasno sprecyzowanych poglądach już od lat przedszkolnych. Jest pracowita, porządnicka i może sprawiać wrażenie, że w życiu prywatnym ,,z zawodu jest dyrektorem'', ale to przecież tylko nieliczne z jej wielu niewątpliwych zalet. Chcąc zrobić na niej dobre wrażenie, nigdy się nie spóźniaj. Wybieraj sprawdzone i przetestowane lokale na randkę. Pani Koziorożec jak niczego innego tak bardzo nie cierpi jak fuszerki. Prezentem, który mógłby wywołać stonowany uśmiech na jej twarzy jest jakiś prestiżowy, cenny i ponadczasowy przedmiot w dobrym stylu. Zegarek w cenie samochodu? Czemu nie.

Czego pragnie kobieta Wodnik?

Jeśli z daleka widzisz na ulicy kobietę, która wyróżnia się z tłumu, to z pewnością idzie Pani Wodniczka. Niezwykła osobowość, skomplikowany charakter, nietuzinkowe pomysły i poglądy. Z nią dopiero dowiesz się, co w życiu straciłeś i ile masz zaległości. Kobieta spod znaku Wodnika może wywoływać skrajne emocje, ale nikomu nie pozwoli pozostać wobec siebie obojętnym. To wulkan pomysłów, który jest w trakcie permanentnej, życiowej rewolucji. Dlatego o porozumienie z Wodniczką w codziennym życiu jest trudno, ponieważ ciągle zmienia reguły gry i stale szuka nowych bodźców. Niestety po jakimś czasie, z rozpaczą możesz zawołać: czego Ty właściwie ode mnie chcesz? A w odpowiedzi usłyszysz: jeśli nie wiesz, to już nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Dla Pani Wodniczki liczy się oryginalność, niebanalność i ekstrawagancja. Chcesz jej sprawić radość prezentem? Żadne sztampowe, sieciowe, powielone pomysły jej nie zachwycą. To musi być coś wyszperanego, wymyślnego. Autentyczna luneta z pirackiego statku, wylicytowana na aukcji? Bingo!

Czego pragnie kobieta Ryba?

Najczulsze, najbardziej delikatne i wrażliwe na ludzką krzywdę są Panie spod znaku Ryb. Często świat, z całym ogromem cierpienia, jest dla nich tak trudnym do zniesienia miejscem, że wolą zamknąć się w swoim wewnętrznym świecie. Uciekają ,,na morze'' bądź do klasztoru, czy też zaszywają się w czeluściach korporacyjnego biura. Dla osób z zewnątrz Ryby nierzadko mają przygotowaną ,,maskę dyżurną'' i nie tak łatwo dają dostęp do nadwrażliwego środka. Niestety Panie spod tego znaku mają tendencję do hipochondrii i wymyślają tysiące chorób zarówno u siebie, jak i u swoich najbliższych. Pani Ryba ma w sobie jakiś eteryczny czar i potrafi zjednywać sobie ludzi, tym bardziej, że Los rzuca ją właśnie do pracy z innymi. Bywa, że zawodowo pomaga jako trenerka, psycholog, pielęgniarka albo pracuje w wolontariacie. Jeśli spotkałeś na swej drodze Panią Rybę, masz szczęście, ponieważ ona zrozumie Cię bez słów i odbiera Twoje nastroje na ,,falach eteru''. Pamiętaj jednak, aby jej nie urazić i liczyć się z jej zdaniem. Dobrym miejscem na spotkanie będzie kino i teatr. Podarunkiem, który sprawi jej radość będzie coś ekologicznego, a jednocześnie pięknego.
Autor: Astrolog Merkurja
Pozostałe wiadomości