Gwiazdy

Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" zaskoczyły internautów spektakularną metamorfozą

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
TTV/Tomasz KordekGogglebox. Przed telewizorem

Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" nie potrzebowały wiele czasu, by zyskać sympatię miłośników popularnego reality show. Agnieszka Murak i Ewa Rogalska bawią widzów TTV oryginalnym poczuciem humoru i celnymi ripostami, które nadają programowi niepowtarzalny charakter. Okazuje się, że energiczne siostry lubią zaskakiwać swoich fanów także na łamach mediów społecznościowych. Zdjęcie, które opublikowały na Instagramie, wzbudziło nie lada sensację wśród internautów.

Bliźniaczki z Tychów w programie "Gogglebox.Przed telewizorem"

Agnieszka Murak i Ewa Rogalska pochodzą ze Śląska i na co dzień mieszkają w Tychach. Nie da się ukryć, że niesamowite podobieństwo to znak rozpoznawczy sióstr, które w błyskawicznym tempie zaskarbiły sobie sympatię widzów TTV. Fani programu "Gogglebox. Przed telewizorem" najbardziej cenią je jednak za pozytywne nastawienie do życia i niespotykaną pogodę ducha. Nietuzinkowe poczucie humoru sprawia, że reality show z ich udziałem przyciąga przed ekrany telewizorów rzeszę fanów.

Bliźniaczki prężnie działają także w mediach społecznościowych. Ich wspólny profil na Instagramie obserwuje ponad 41 tys. osób, a ich liczba każdego dnia rośnie. Publikowane przez Agnieszkę i Ewę treści niezmiennie wywołują uśmiech na twarzach internautów, wielokrotnie prowokują ich także do dyskusji na różne tematy. Tym razem siostry zaskoczyły użytkowników modnej aplikacji efektowną zmianą wizerunku.

Metamorfoza bliźniaczek "Gogglebox. Przed telewizorem"

Agnieszka i Ewa z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowały na swoim instagramowym profilu zdjęcie, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Fotka trafiła także na oficjalne konto stacji TTV, gdzie doczekała się imponującej liczby komentarzy.

Bliźniaczki w identycznych sukienkach w grochy zapozowały w stylowym kabriolecie, z radością machając do obiektywu aparatu. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na fotografii wyglądają zupełnie inaczej, niż zwykle. Okazało się, że siostry wybrały się do fryzjera, który zapewnił im spektakularną metamorfozę. Internauci zgodnie orzekli, że burza blond loków na ich głowach upodobniła je do gwiazdy programów "MasterChef" i "Kuchenne rewolucje".

"Myślałam, że to Magda Gessler", "Jak kopia Magdy Gessler", "Zdublowana Magda", "Dziewczyny, wyglądacie jak Gessler" - pisali podekscytowani fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TTV/Tomasz Kordek

Pozostałe wiadomości