Gwiazdy

Kolejny gość przerywa program Kuby Wojewódzkiego. Wziął przykład z Karoliny Korwin Piotrowskiej?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Kuba Wojewódzki

Przed nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący podzielił się z obserwatorami zwiastunem nowego odcinka swojego show. Widzimy w nim komika Wojtka Fiedorczuka, który zdenerwowany opuszcza studio w trakcie nagrań. Czy artysta wziął przykład z Karoliny Korwin Piotrowskiej? Czy może rzeczywiście prowadzący zaszedł mu za skórę?

Kuba Wojewódzki - kto wystąpi?

W najnowszym odcinku "Kuba Wojewódzki" nie zabraknie emocji. Tym razem gośćmi programu będą Wojtek Fiedorczuk oraz Jan Pasula, znany pod pseudonimem "Jan Rapowanie".

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wojciech Fiedorczuk to znany, polski komik, który występuje na scenie od 2000 roku. Artysta otrzymał wiele branżowych nagród oraz brał udział w audycjach telewizyjnych i radiowych. Obecnie można go zobaczyć w roli gościa programu "Szkło Kontaktowe" w TVN 24. Wojciech Fiedorczuk jest także autorem programów typu stand-up oraz bierze udział w tzw. roastach komediowych.

Z kolei "Jan Rapowanie" jest raperem i autorem tekstów. Od lat sukcesywnie buduje swoją karierę w polskiej branży muzycznej. 23-letni artysta to laureat szóstej edycji Młodych Wilków Popkillera z 2018 roku, natomiast w 2019 rok uzyskał tytuł "Odkrycia Roku". Mimo młodego wieku, Jan ma na swoim koncie aż 3 płyty.

Wojciech Fiedorczuk opuszcza program Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki opublikował zwiastun najnowszego odcinka programu, którego premiera odbędzie się 29 marca. Jak się okazuje, w nadchodzącym tygodniu również nie zabraknie wrażeń. Jeden z gości, Wojciech Fiedorczuk powtórzy zachowanie Karoliny Korwin Piotrowskiej, która w trakcie nagrań opuściła program, co później okazało się jedynie żartem. Czy tym razem Wojewódzki rzeczywiście zajdzie komikowi za skórę?

- Nowy odcinek będzie jeszcze krótszy niż ostatni - podpisał Kuba Wojewódzki. W komentarzach zawrzało. Obserwatorzy gwiazdora nie wierzą, że ten mógł ponownie dopuścić do tego typu sytuacji i dopatrują się tu intrygi. - Tak teraz będzie w każdym odcinku? - zastanawia się fan. - Skoro odcinki teraz będą takie krótkie, to może więcej gości trzeba zaprosić? - zaproponowała obserwatorka.

Kuba Wojewódzki - kiedy i gdzie oglądać?

Jak będzie naprawdę? Premierowy odcinek "Kuby Wojewódzkiego" obejrzysz już we wtorek 29 marca o 22:30 w TVN i na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości