Gwiazdy

Wojciech Błach ma żonę młodszą o 19 lat. Wyjaśnił, jak to wpływa na ich życie

Gwiazdy

Wojciech Błach jest mężem Agnieszki od 2016 roku i wspólnie wychowują czteroletniego syna, Jeremiego. Aktor jest starszy od swojej żony o 19 lat. Czy ta różnica wieku przekłada się na ich życie i relacje?

Kim jest Wojciech Błach?

Wojciech Błach w 1999 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Obecnie współpracuje z warszawskim teatrem IMKA. Poprzednią partnerką aktora była modelka Kamilla Baar, a owocem tego związku jest syn Bruno. Niedługo później poznał Agnieszkę i para wzięła ślub. Mają czteroletniego syna Jeremiego. Wojciech jest starszy od Agnieszki o 19 lat.

Wojciech Błach - różnica wieku w małżeństwie

Początkowo małżeństwo Wojciecha wzbudzało niemałą sensację. Z żoną poznali się w Teatrze Imka przy próbach do "Sztuki kochania", a dziś są już pięć lat po ślubie i wyglądają na niezwykle szczęśliwą parą. W rozmowie z Jastrząb post, aktor zdradził:

Ja tą różnicę odczuwam głównie przy wywiadach. Bo tak naprawdę wywiady i media-to one mi przypominają, że to jest taka duża różnica. Trochę jest tak, że ten wiek rodzinny jest jednak definiowany wiekiem naszych dzieci. Mam 3,5 rocznego i 7 letniego syna, czyli staż ojca nie jest taki duży. Do dziadka mi jeszcze daleko. Aga -moja żona-jest też ostatnim dzieckiem swoich rodziców, więc u nas nie ma aż tak dużych różnic mentalno-pokoleniowych.

Reporterka zapytała aktora również o kondycję: "Kondycyjnie też daję radę, więc problemów nie ma" - zapewnił w rozmowie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Wojciech Błach rodzinnie

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości