"True Love". Konkurs na najlepszego masażystę. Dziewczyny wybiorą swojego faworyta

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 22. Panowie masują, panie się relaksują
"True Love" odc. 22. Panowie masują, panie się relaksują
wideo 2/3

Do grona uczestników dołączyli dwaj przystojni single. Maksym i Sebastian mają szansę namieszać w "True Love" i odbić partnerki kolegom z willi. Panie będą mogły się zrelaksować, a panowie wezmą się do pracy. Zwycięzca konkurencji otrzyma cenną nagrodę.

"True Love". Co się wydarzy w 22. odcinku?

Uczestniczki są bardzo zadowolone z faktu, że w show pojawili się nowi mężczyźni. Sebastian zdążył już zadeklarować, że Sara jest w jego typie i będzie dążyć do tego, by być z nią w parze. Maksym jeszcze się nie zdecydował, która z pań jest najbliższa jego sercu.

Nowy dzień przyniesie nowe, zaskakujące wyzwanie. Dziewczyny będą wygodnie leżeć i się relaksować, a chłopaki zmierzą się w pojedynku na najlepszego masażystę. Damska część grupy wybierze zwycięzcę, któremu zostanie przyznany wyjątkowy przywilej.

Wieczorna plemienna impreza z udziałem kolumbijskich tancerek podkręci temperaturę między uczestnikami. Podczas zabawy Dawid zaskoczy wszystkich i pokaże swoją drugą twarz, wywołując zadziwienie pozostałych domowników. O czym Maksym będzie chciał porozmawiać z Sarą sam na sam? Czy relacja Agaty i Mateusza wejdzie na kolejny poziom?

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości