"Top Model". Srebrny Bilet przyznany. Kto wystąpi w 10. edycji programu?

Joanna Krupa
Bartosz Krupa/East News
Przed nami 10. edycja "Top Model". Wiemy, kto zwalczy o finał w bootcampie. Michał Piróg przyznał Srebrny Bilet jednemu z uczestników. Wydarzyło się to podczas live'a na Facebooku programu.

Do premiery kolejnego, dziesiątego sezonu "Top Model" zostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, ale już we wtorek, 1 czerwca poznaliśmy pierwszą osobę, która na pewno pojawi się w programie i zawalczy o finał.

"Top Model" - Srebrny Bilet w 10. edycji

Na przestrzeni lat formuła i zasady programu "Top Model" nieco się zmieniały. W poprzedniej edycji pojawił się chociażby Srebrny Bilet, dzięki któremu dany uczestnik lub uczestniczka przeskakuje etap castingów na panelu jurorskim i od razu bierze udział w bootcampie. Srebrny Bilet przyznają nie jurorzy, a internauci. Komu przyznali kredyt zaufania tym razem?

"Top Model 10". Kto dostał Srebrny Bilet?

Do walki o Srebrny Bilet stanęło pięciu uczestników: Anna, Sara, Małgorzata, Adam L. i Adam Sz. - W pewnym momencie gra była bardzo wyrównana - przyznał Michał Piróg.

"Top Model" - Kim jest Adam Lochyński?

Zanim poznaliśmy zwycięzcę, najpierw Michał Piróg porozmawiał chwilę z każdym z pretendentów do otrzymania Srebrnego Biletu. Adam Lochyński przyznał, że modeling nie jest jego jedyną pasją. 12 lat temu sam nauczył się grać na gitarze. Sam o sobie mówi, jest melodykiem. Jak zareagował na nominację do Srebrnego Biletu?

- Siedziałem do późnych godzin i udostępniałem, komu mogłem. [...] Działo się, a ja lubię, jak się dzieje - wspominał walkę o głosy internautów. Jak dodał, bliscy z entuzjazmem zareagowali na to, że zgłosił się do udziału w "Top Model".

"Top Model" - Kim jest Małgorzata Miłek?

Kiedy Małgorzata dowiedziała się, że dostała nominację do Srebrnego Biletu, była w szoku. - Już z tego miejsca chcę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. Nawet jeśli mi się teraz nie uda, to dalej będę podążała za marzeniem o modelingu - mówiła.

Każdego dnia spędzała 10 godzin na zachęcaniu internautów do zagłosowania na siebie. Początkowa się stresowała, ale z czasem zaczęła się tym bawić.

"Top Model" - Kim jest Sara Prentka?

Sara również była zaskoczona nominacją. Jak przyznała, jest dla niej bardzo duże wyróżnienie i ułatwienie w drodze do finału "Top Model". Jak zachęcała innych do głosowania? - To było mega stresujące. Bo przez telefon ciężko pokazać to, kim naprawdę jesteś - przyznała.

- Na InstaStoriess potrafię mówić godzinami do obserwatorów, a podczas zgłoszenia miałam problem, żeby wyrobić się w minutę - dodała. Ogrom wsparcia od znajomych, nawet tych dalszych, był dla niej miłą niespodzianką.

"Top Model" - Kim jest Anna Szczepańska?

Ania nie ukrywała, że podczas ogłoszenia wyników była bardzo zestresowana. Michał Piróg przyznał, że to właśnie on nominował ją do Srebrnego Biletu. - Pomyślałem, że jesteś super. To jest miłe, kiedy ktoś w ciebie uwierzy - mówiła.

Jak dodała, sytuacja, w której musiała prosić innych o głosy, była dla niej onieśmielająca. - Chciałam, żeby to wyszło naturalnie i żeby to się miło oglądało - podsumowała.

"Top Model" - Kim jest Adam Szczepiński?

Adam wiele podróżuje i ma znajomych na całym świecie. O głosy prosił, pisząc do nich w prywatnych wiadomościach. Jak przyznał, wstydził się nagrywać filmiki publiczne dla wszystkich obserwatorów w mediach społecznościowych. Mim tego odzew był bardzo silny i zaskoczył go. Wierzy jednak, że do czasu finału oswoi się z kamerami.

Decyzją internautów Srebrny Bilet trafił do Anny Szczepańskiej.

Zobacz też:

Justyna Kowalczyk o kondycji w ciąży. "Walczę o sprawność fizyczną i nie jest to żaden egoizm"

Joanna Przetakiewicz została mamą w wieku 20 lat. "Niczego nie żałuję"

Collins Charity Fight Night. Co łączy braci Collins i Matthew McConaugheya? Wielkie wydarzenie już jutro

Zobacz wideo: Łukasz Bogusławski z "Top Model" odpowiada na pytania. Jak wspomina udział w programie?

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?