Gwiazdy

"Top Model". Marianna Schreiber pomogła koleżance w czasie sesji zdjęciowej. "Dla nich ja jestem zwykłą dziewczyną"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

W trzecim odcinku 10. edycji "Top Model" z pewnością nie zabraknie emocji i wymagających zdań. Tym razem jurorzy skupią się m.in. na Mariannie Schreiber, która pomagając koleżance zapomniała, by walczyć także o siebie.

"Top Model 10" odcinek 3. – co się wydarzy?

W trzecim odcinku nowej edycji programu "Top Model" uczestnicy, którzy dostali szansę od jurorów podczas castingów, pojawili się na bootcampie. Tym razem modelki i modele grupowo mieli zawalczyć o dobre zdjęcia. To wymagało jednak od każdego z nich wczucia się w rolę. Z zadaniem nie do końca radziła sobie Sophia. Marianna Schreiber wyciągnęła więc rękę do koleżanki, która zestresowana sytuacją, nie mogła poradzić sobie z koniem, z którym przyszło jej pozować.

- On się cofał i koleżanka, która siedziała na koniu, bała się, więc ja go łapałam – przyznała Marianna.

Marianna Schreiber w "Top Model"

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno o udziale Marianny Schrieber w nowej edycji "Top Model". Żona ministra Łukasza Schreibera przyznała jednak, że w programie traktowana jest tak, jak pozostałe uczestniczki.

Ci ludzie nie oceniają mnie jako żony ministra. Oni poznali mnie jako Marianne Schrieber i dla nich ja jestem zwykłą dziewczyną, kobietą

Blondwłosa modelka podczas sesji zdjęciowej wielokrotnie poprawiana była przez jurorów i fotografa. Ekipa wyjaśniła Mariannie, że musi o siebie zawalczyć, w przeciwnym razie, zwierzę, z którym pozuje, przysłoni ją, a ona zniknie z kadru.

- Musisz zawalczyć o siebie, bo jak znikniesz z planu, to ja potem na zdjęciu nie wytłumaczę, że on coś robił - tłumaczył fotograf. Czy Marianna przejdzie do kolejnego etapu?

Co jeszcze się wydarzy? Premiera 3. odcinka "Top Model" w środę, 15 września o godz. 21.30 w TVN i Player.pl.

Zobacz wideo:

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości