Gwiazdy

Ben Affleck i George Clooney zrobili razem film. O czym opowiada "The Tender bar"?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Ben Affleck oraz George Clooney należą do hollywoodzkiej elity. Panowie postanowili połączyć swoje siły i zrobić razem film. Ich wspólne dzieło "The Tender bar" miało właśnie swoją premierę. Jak narodziła się ta współpraca?

Ben Affleck i George Clooney zrobili razem film

Ben Affleck i George Clooney należą do jednych z najlepszych i najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Niedawno panowie po raz pierwszy spotkali się na planie filmowym. Affleck zagrał w filmie "The Tender bar", którego reżyserem jest George Clooney. - W jednym z wywiadów wyznał, że zdecydowała się zaangażować Bena Afflecka do swojego projektu, ponieważ uważa go za bardzo dobrego aktora, którego gwiazda w ostatnich latach była mocno przykurzona - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Sam Ben Affleck podkreślał, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z Clooneyem. - Aktor wyznał, że jego zdaniem Clooney jest genialnym reżyserem i dał mu bardzo dużo wolności twórczej na planie - dodała nasza dziennikarka.

Warto przypomnieć, że Ben Affleck swego czasu miał spore kłopoty z alkoholem oraz hazardem. Z tego powodu rozpadło się też jego małżeństwo z aktorką Jennifer Garner.

"The Tender Bar" - o czym opowiada?

Najnowszy film George’a Clooneya to ekranizacja autobiograficznej powieści J.R. Moehringera pt. "Bar dobrych ludzi". "The Tender Bar" opowiada o dorastaniu na nowojorskim Long Island. Bohaterem filmu jest JR - młody chłopak, który próbuje znaleźć ojca wśród klientów baru "Dickens". Właścicielem lokalu jest wujek nastolatka - Charlie. To właśnie w tę postać wcielił się Ben Affleck.

Obok Afflecka w obsadzie znaleźni się Tye Sheridan, Christopher Lloyd oraz Lily Rabe.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości