Gwiazdy

Cristiano Ronaldo świętuje 10. urodziny syna. „Zawsze byłeś źródłem dumy”

Gwiazdy

Cristiano Ronaldo

Kolejne urodziny w rodzinie Cristiano Ronaldo. Na początku czerwca 3 lata skończyły bliźniaki piłkarza – Eva i Mateo. Teraz najstarszy syn sportowca został 10-latkiem. Dumny tata skierował do chłopca ważne słowa.

Cristiano Ronaldo Junior skończył 10 lat

Christiano Ronaldo Junior świętował 17 czerwca 10. urodziny. W tym wyjątkowym dla niego dniu dumny ojciec postanowił złożyć mu wyjątkowe życzenia za pomocą Instagrama. Nie zabrakło też fotografii obu panów, na której widać, jak bardzo chłopiec wyrósł .

Nie mogę uwierzyć, że mój chłopiec ma 10 lat! Jak ten czas płynie. Zawsze byłeś źródłem dumy dla ojca, który bardzo cię kocha

- napisał Cristiano Ronaldo.

Do życzeń pod postem dołączyli się również internauci. Ich uwadze nie umknęło, jak bardzo chłopiec jest podobny do sportowca .

Jaki ojciec, taki syn

- czytamy w jednym z komentarzy.

Rodzina Cristiano Ronaldo

Christiano Ronaldo jest nie tylko utytułowanym piłkarzem, lecz także wspaniałym ojcem i partnerem Georginy Rodriguez, z którą doczekał się córki Alany Martiny. Razem z ukochaną wychowuje też trójkę dzieci, które urodziła mu surogatka – 10-letniego już Cristiano Ronaldo Juniora oraz 3-letnie bliźniaki Evę oraz Matea. Na Instagramie sportowiec często dzieli się swoim rodzinnym szczęściem i pokazuje, jak spędza czas ze swoimi najbliższymi.

Zobacz też:

Marek Kościkiewicz o ukochanej, życiu rodzinnym i nowym singlu: „Jest co robić”

Lady Gaga przyłapana przez paparazzi. W takim wydaniu już dawno jej nie widzieliśmy

Karolina z "Big Brothera" jest babcią. Zobacz, jak zmieniła się uczestniczka pierwszej edycji show

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości