Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek są razem w życiu i w sporcie. "Jest dla mnie idealna"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Radosław Męczykalski
Natalia „z pazurem” i Konrad „miękkie serce”
Natalia „z pazurem” i Konrad „miękkie serce”Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek są parą od 4 lat. Łączy ich nie tylko romantyczne uczucie, ale i pasja do sportu. On specjalizuje się w pchnięciu kulą, zaś ona jest biegaczką. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swojej wielkiej miłości. Kto bardziej dominuje w związku?

Związek Konrada Bukowieckiego i Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek jest mistrzynią i wicemistrzynią olimpijską w biegu na 400 m. Z kolei Konrad Bukowiecki jest kulomiotem, a jego największe osiągnięcia to srebrny medal mistrzostw Europy w kategorii seniorów i złoty medal halowych mistrzostw Europy. Są parą od sierpnia 2018 roku.

- Natalia na pewno jest dla mnie osobą idealną. Jest moją dziewczyną, osobą którą kocham i wydaje mi się, że to po prostu już wystarcz - wyznał Konrad.

Dzięki temu, że oboje są sportowcami, mogą spędzać ze sobą bardzo dużo czasu. - To jest dla nas taki plus, że w tym roku byliśmy właściwie na wszystkich zgrupowaniach razem. Tak naprawdę można powiedzieć, że zabieramy ten dom ze sobą - powiedziała Natalia.

- Wspólne jeżdżenie wynikało z tego, że na początku, kiedy zaczęliśmy być razem, to mieszkaliśmy w dwóch różnych miejscach. Ja pochodzę ze Szczytna, Natalia pochodzi z Drezdenka, ale studiowała we Wrocławiu, więc te kilometry by nas zabiły - dodał Konrad.

Kaczmarek i Bukowiecki - historia miłości

Między Natalią a Konradem zaiskrzyło podczas obozu sportowego w RPA, w styczniu 2018 roku. - Na początku troszeczkę się zakumplowaliśmy, przez parę miesięcy byliśmy w takim "firendzonie" - wspomina Konrad.

Małgorzata Hołub-Kowalik, biegaczka i koleżanka Natalii, uważa, że zakochani bardzo do siebie pasują. - Konrad wbrew temu, że jest większy, to ma bardzo mięciutkie serduszko. Oni fajnie się uzupełniają, czasem to on jest takim mocniejszym charakterem, a czasem to Natalia pokazuje swój pazur. - powiedziała Hołub-Kowalik.

Czy Konrad niekiedy daje się zdominować Natalii? - Nie wydaje mi się, żebym był pantoflem. No, może trochę jestem. Lepiej mieć święty spokój niż rację - przyznał z uśmiechem Bukowiecki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Radosław Męczykalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości