"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol są razem? Mamy komentarz pary

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Player.pl
Mimo, że 5. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyła się już jakiś czas temu, dalsze losy jego uczestników wciąż budzą ogromne emocje. W sieci pojawiły się doniesienia, że Laura, którą w miłosnym eksperymencie połączono z Maciejem oraz Karol, który został mężem Igi, zostali parą. Jak do tych pogłosek odnoszą się sami zainteresowani?

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Choć eksperci połączyli ich w pary z kim innym, wielu widzów uważało, że są dla siebie stworzeni i wygląda na to, że... mieli rację. Kolejne domysły, które pojawiają się na wielu grupach stworzonych przez fanów programu sprawiły, że zdecydowaliśmy się zapytać u źródła, czy rzeczywiście odnaleźli wspólne szczęście. Skontaktowaliśmy się więc z Karolem, z którym jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat jego planów po zakończeniu emisji programu. Jak komentuje internetowe doniesienia na swój temat?

Oboje stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy udzielać wywiadów. Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu

- stwierdził pytany przez Katarzynę Lackowską z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Warto dodać, że wiadomość, którą otrzymała, podpisana była "Karol i Laura", możemy to więc uznać za oficjalne potwierdzenie. Czy to nie fantastyczne wieści? Pozostaje nam trzymać kciuki za ich szczęście.

Co słychać u uczestników 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Po zakończeniu emisji programu wszyscy, bogatsi o nowe doświadczenia, powrócili do normalnego życia. Iza i Kamil, jedyna para, która przetrwała eksperyment, tworzą szczęśliwy związek, choć, jak przyznają, nie jest to zadanie proste. Jakiś czas temu Maciej, którego eksperci połączyli z Laurą także przyznał, że w jego życiu pojawiła się kobieta. Swojej prywatności strzeże natomiast Iga , która stroni od pokazywania szczegółów ze swojego życia. Jak dalej potoczą się losy wszystkich bohaterów? Czas pokaże.

Zobacz wideo: Karol Maciesz o swoim udziale w programie "Liczyłem na to, że spotkam tam osobę, z którą będę żył"

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości