Gwiazdy

Karol i Laura wspominają udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". "Co tam się wyprawiało"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Karol Maciesz i Laura Wielich byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć eksperci dobrali im innych małżonków, to ostatecznie zostali parą, bo wierzą, że to właśnie oni byli sobie pisani. Zakochani z sentymentem wracają do czasów telewizyjnego show i chętnie oglądają swoje perypetie w programie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Karol i Laura

To była jedna z najbardziej zaskakujących zmian w historii miłosnego eksperymentu. Karol Maciesz ożenił się z Igą Śmiechowicz, z kolei Laura Wielich wzięła ślub z Maciejem Książkiem. Początkowo zarówno jedna, jak i druga para, starały się dobrze poznać i dać sobie szansę na miłość, jednak różnice charakterów uniemożliwiły im wytrwanie w relacji. Po kilku tygodniach zapadły decyzje o rozwodach i oba małżeństwa się rozpadły.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Karol nie żałuje udziału w telewizyjnym show, ponieważ poznał w nim Laurę. Kiedy pierwszy raz zobaczył ją na ekranie, poczuł, że to jest kobieta, z którą chciałby spędzić resztę życia. Maciesz i Wielich przez kilka miesięcy ukrywali swój związek. Jednak kiedy wreszcie stali się siebie pewni, zaczęli dzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych, a niedawno nawet ze sobą zamieszkali.

Karol i Laura oglądają "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Występ w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" bez wątpienia odmienił ich życie, dlatego z uśmiechem powracają do chwil, kiedy brali udział w telewizyjnym show. Karol na swoim profilu na Instagramie pochwalił się, że wraz z Laurą są niczym bohaterowie "Goggleboxa" i żywo reagują na to, co widzą na ekranie.

- "Gogglebox. Przed telewizorem". Oglądając powtórki ślubów.... Co tam się wyprawiało. Better Together. Komentujecie programy w tv? - zapytał mężczyzna.

Fani Karola i Laury cieszą się, że choć nie znaleźli miłości w programie, to uczucie połączyło ich w prawdziwym życiu: - "Już w trakcie programu typowałam was jako idealną parę. Fajnie, że się odnaleźliście", "Mega się cieszę że wam się ułożyło", "Jak zaczęła się wasza edycja i przedstawiali uczestników, to myślałam, że właśnie was dobiorą razem", "Bardzo wam kibicuję" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zaskakująca zamiana w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Laura Wielich i Karol Maciesz po raz pierwszy o swoim uczuciu

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska / Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości