Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik
Źródło: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN
To szczęśliwy czas w życiu Agnieszki Łyczakowskiej-Janik oraz Wojciecha Janika. Uczestnicy czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin dziecka. Przyszli rodzice wreszcie poznali płeć malucha i postanowili podzielić się tą dobrą nowiną z fanami. Na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek poznali płeć dziecka

Historia ich związku mogłaby się nadawać na scenariusz do komedii romantycznej. Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od razu między nimi zaiskrzyło i znaleźli wspólny język. Szybko się okazało, że wiele ich łączy. Pokochali się, postanowili wytrwać w małżeństwie, a niedawno świętowali 2,5 roku bycia razem. Teraz spodziewają się pierwszego dziecka.

Po kilku miesiącach niewiedzy, przyszli rodzice wreszcie poznali płeć swojej pociechy. W najnowszym filmie na youtube'owym kanale "Życie od pierwszego wejrzenia" wyznali, że pani doktor, która prowadzi ich ciążę, przez długi czas nie była pewna, czy Agnieszka nosi pod sercem chłopca czy dziewczynę. Dopiero na czwartym badaniu USG okazało się, że urodzi im się córka!

Agnieszka i Wojtek czekają na narodziny córki

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są bardzo szczęśliwi. Oboje na swoich profilach na Instagramie opublikowali piękne zdjęcia, na których pozują ze zdjęciami USG.

- Nasza mała istotka w końcu się ujawniła. (...) Najważniejsze by było zdrowe bo to jest pełnia szczęścia. Czekamy i odliczamy każdy dzień do naszego spotkania we trójkę - napisała wzruszona Agnieszka.

- W końcu pani doktor udało się dowiedzieć, kogo Aga nosi pod swoim serduszkiem. Nie było łatwo i maleństwo długo nie chciało się ujawnić. Widać, po kim będzie miało przewrotny charakterek. Ale i tak już się nie mogę doczekać pierwszego naszego spotkania, kiedy wezmę dziecko na ręce - podkreślił Wojtek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka

Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości