Agnieszka "ŚOPW" szczerze o idealizowaniu macierzyństwa w sieci. "Musiałam to wyrzucić z siebie"

Agnieszka Łyczakowska
Agnieszka ze "ŚOPW" walczy z hejtem
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Agnieszka Łyczakowska podzieliła się z fanami przemyśleniami dotyczącymi idealizowania macierzyństwa w sieci. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zachęciła mamy, by nie przejmowały się tym, że zdarza się im mieć gorsze chwile w życiu. Niestety nie wszyscy zrozumieli jej intencje.

Agnieszka Łyczakowska o macierzyństwie

Agnieszka Łyczakowska była uczestniczką czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznała w nim Wojciecha Janika, z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich miłości jest roczna Tosia. Agnieszka jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością i przemyśleniami na tematy związane z macierzyństwem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Iza komentuje rozstanie Kamilem

Na Instagramie obserwuje ją aż 210 tysięcy osób. Dużą popularnością cieszy się także jej kanał na YouTube "Życie od pierwszego wejrzenia", który prowadzi wraz z mężem. Ostatnio podzieliła się tam pewną refleksją.

- Bardzo zirytowały mnie komentarze pod moim postem na Instagramie. Jego zamysł był taki, że kilka dni wcześniej rozmawiałam z jedną z moich koleżanek, która wrzuciła zdjęcie na Instagram i dostała hejt, że za bardzo pokazuje normalne życie, a nie cukierkowe życie matki i małego dziecka - tłumaczyła.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy z hejtem

Uczestnika "ŚOPW" zdecydowała się pocieszyć rodzicielki, które nie mają czasu lub siły, by zadbać o swój "idealny wizerunek". - Napisałam treść w stronę tych matek, by się nie przejmowały i żeby nie oceniać tego - podkreśla. Dodała, że nie każda kobieta może liczyć na pomoc rodziny czy ma możliwość oddać dziecko do żłobka.

Post Agnieszki wzbudził kontrowersję wśród jej fanów. - Zaczęło się, taka lawina, że opisałam swoje życie, żebym się wzięła za pracę na etat, a nie gadała o tym, bo ja siedzę sobie w domu, pracuję przez internet, więc tego czasu mam pełno. "Przestań nagrywać vlogi na YouTube to znajdziesz czas dla Tosi". Ludzie, ja tam w ogóle nie opisałam swojej sytuacji - wyjaśniła.

- Mało z was zdaje sobie sprawę z tego, ile my potrzebujemy czasu, by ogarniać, prowadzić dwie firmy i kanał na YouTube. Do tego dochodzą zajęcia Tosi na basenie, moje potrzeby, np. wyjście na paznokcie, zrobić zakupy, ugotować, wyprać - normalne życie, które prowadzi każde z nas. My nie pracujemy na etat, że wychodzimy z pracy o 16:00, my jesteśmy cały czas w pracy - zaznaczyła.

- Wiele z was napisało swoje historie, dlatego też nie pozwolę obrażać innych matek, które ciężko pracują, albo które mają gorszy czas, [...] nie pozwolę takim ludziom pisać brzydkich komentarzy. Między nami kobietami jest mało zrozumienia i to chyba mnie boli najbardziej - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: YouTube

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości