Sylwia Przybysz spodziewa się kolejnego dziecka. Opublikowała zdjęcie z sesji ciążowej

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali swoich fanów o tym, że niebawem na świat przyjdzie ich trzecie dziecko. 25-letnia influencerka jest w zaawansowanej ciąży i zapozowała do zdjęć z dużych rozmiarów brzuszkiem. - Och, wow! Rośnijcie zdrowo - komentują zaskoczeni internauci.

Sylwia Przybysz jest w ciąży

Na instagramowych profilach Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego pojawiła się artystyczna fotografia, na której widać zaokrąglony brzuszek 25-letniej influencerki. Młodzi rodzice nie musieli użyć żadnych słów, by przekazać internautom radosną wieść o rychłych narodzinach kolejnego dziecka. Wystarczyło, że opatrzyli zdjęcie serią emotikon obrazujących poszczególnych członków rodziny. Grafika przedstawia rodziców, dwie małe dziewczynki i niemowlę z niebieskim smoczkiem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W komentarzach pod zdjęciem zaroiło się od gratulacji fanów. - Idealny partner i tata - wychwalali Jana Dąbrowskiego.

- Ależ będzie gromada - napisał Adam Zdrójkowski.

- Nadajecie się do budowania wielkiej rodziny jak nikt! (...) Och, wow! Rośnijcie zdrowo - komentowali inni użytkownicy Instagrama.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się kolejnego dziecka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mimo młodego wieku są już rodzicami dwóch dziewczynek - Poli i Neli. Influencerzy wielokrotnie powtarzali w mediach, że ich pragnieniem jest posiadanie dużej rodziny. Jak widać, konsekwentnie swoje marzenie realizują.

Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w 2020 roku. Następna córka urodziła się zaledwie rok później.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości