Córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery ma 33 lata. To piękna kobieta z pasją

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
viva.pl

Jolanta Fraszyńska była związana z Robertem Gonerą. Para pobrała się w młodym wieku, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Owocem ich małżeństwa jest córka, która obecnie ma już 33 lata. Co dziś robi Nastazja Gonera i jak wygląda?

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera - związek

Kilkanaście lat temu Jolanta Fraszyńska związała się z Robertem Gonerą. Para poznała się w szkole filmowej i szybko zdecydowała się na ślub. Niedługo potem na świat przyszła ich córka. Niestety po czterech latach aktorzy zdecydowali się na rozwód.

- Pierwsze małżeństwo z Robertem Gonerą, zawarłam w wieku, kiedy powinno być to zabronione przez prawo. Miałam 22 lata i nie umiałam odpowiedzialnie podjąć ważnej życiowej decyzji - mówiła Jolanta Fraszyńska w rozmowie z "Twoim Stylem".

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Robert Gonera w 2003 roku wziął drugi ślub - tym razem z Karoliną Wolską, z którą doczekał się dwóch synów. Małżeństwo pary trwało 9 lat. Z kolei Jolanta Fraszyńska po rozwodzie związała się z Grzegorzem Kuczeriszką i ma z nim córkę Anielę. W 2010 roku artyści zdecydowali się rozstać. Kolejnym mężczyzną, u boku którego aktorka znalazła szczęście był terapeuta Tomasz Zieliński.

Jolanta Fraszyńska - pierwsza córka

Niedługo po ślubie Fraszyńskiej i Gonery na świecie pojawiła się Nastazja. Dziś córka aktorów ma już 33 lata i również zajmuje się branżą filmową. Studiowała na PWSFTViT w Łodzi na kierunku reżyserii i teatrologii. Młoda reżyserka ma na koncie już niemały sukces - w 2021 roku była nominowana do nagrody Student Academy Awards za film "Pierwsze lato końca świata".

Nastazja Gonera unika medialnego rozgłosu, jeśli nie dotyczy on jej osiągnięć artystycznych. Prowadzi też prywatne konto na Instagramie. Możemy zobaczyć jej zdjęcia dzięki mamie, która od czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia córki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: viva.pl

Źródło zdjęcia głównego: BLAWICKI PIOTR/KAMIL PIKLIKIEWICZ EastNews

Pozostałe wiadomości