Jolanta Fraszyńska

  Jolanta Fraszyńska

  "To nie są standardowe psy" powiedział o adoptowanych pupilach Rafał Królikowski. On, Jolanta Fraszyńska i Antoni Królikowski zostali ambasadorami akcji "Wielcy Małym" promującej MĄDRĄ adopcję bezdomnych psów. Ich zaangażowanie w inicjatywę nie jest przypadkowe - sami wzięli psa ze schroniska. Czy opieka nad psem po przejściach jest trudna? Co trzeba wiedzieć zanim zdecydujemy się na adopcję?

  Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. To powiedzenie sprawdza się w przypadku aktorki Jolanty Fraszyńskiej, która wspiera rodzinę swojej przyjaciółki Magdaleny Palczarskiej. Otóż synek Pani Magdy - Tymek choruje na siatkówczaka, czyli złośliwy nowotwór siatkówki. Od połowy marca rodzina zbiera środki na leczenie w najlepszej klinice na świecie, specjalizującej się w siatkówczaku - Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, gdzie pracuje światowej sławy lekarz, dr Dawid Abramson. Obie Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN, aby powiedziały nam o swojej przyjaźni i pomocy dla Tymka.

  Jak pracuje się głosem, jak powstają dźwięki na potrzeby słuchowiska i czy rzeczywiście w tej pracy nie można się obejść bez maczety, selera i melona? O pracy przy słuchowisku i wyzwaniach jakie stają przed aktorem, który pracuje głosem rozmawialiśmy z Sonią Bohosiewicz i Jolantą Fraszyńską. Czy Sonia lubi torturować?

  Agorafobia, klaustrofobia, aerofobia, antropofobia, arachnofobia, erytrofobia, zoofobia. Fobie często przybierają dziwaczne postacie. A jakie fobie i dziwactwa ma Jola Fraszyńska, Kasia Zielińska, Tomasz Raczek, Julia Kamińska, Marta Żmuda - Trzebiatowska? O to miała odwagę zapytać dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Katarzyną Zielińską i Jolantą Fraszyńską. Opowiedziały o poważnych związkach, nie tylko zawodowych, o dziurze przez którą Jola Fraszyńska musiała przejść oraz o nauce o sobie i o innych.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła wybadać aktora Piotra Polka, czy 3 lata gry w serialu "Lekarze" spowodowały, że zaczął prowadzić zdrowszy tryb życia. Dziennikarka pojawiła się również na próbie medialnej w teatrze Roma, aby sprawdzić, czy zapowiedzi o tym, że nowy spektakl "Sofia De Magico", w którym występują m.in.: Katarzyna Zielińska i Jolanta Fraszyńska będzie rzeczywiście przepełniony erotyką.

  ViKa to polska wokalistka rosyjskiego pochodzenia. Charyzmatyczna i niebanalna. Jak poznała swojego "muzycznego ojca" i mentora Marka Kościkiewicza? Co ich połączyło? Co o jej głosie i talencie mówi Kościkiewicz? ViKa i marek Kościkiewicz byli gośćmi Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Od fenomenalnej roli w filmie „Skazany na bluesa” nie widzieliśmy jej na wielkim ekranie. Czy aktorka postawiła tylko na teatr? Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w roli niesfornej zakonnicy w spektaklu „Siostrunie”. W TVN Cafe była Jolanta Fraszyńska była naszym gościem.

  10 listopada w Teatrze 6. piętro odbędzie się premiera sztuki "Bóg mordu" z Jolaną Fraszyńską, Michałem Żebrowskim, Anną Dereszowską i Cezarym Pazurą. To historia dwóch małżeństw, które spotykają się, by porozmawiać o swoich dzieciach. Mężem Fraszyńskiej jest Pazura. Aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoich nowych wyzwaniach. Czy Jolanta Fraszyńska zaprosi swoją starszą córkę Nastazję na premierę?

  Każdy z nas kiedyś się zestarzeje. A gdyby ten proces przyspieszyć o 30 lat? Taki eksperyment przeprowadzili twórcy wystawy „Ty też będziesz seniorem”, na której można zobaczyć postarzone zdjęcia znanych osób. Jak będzie wyglądać za 30 lat Jolanta Fraszyńska, Jerzy Dudek, Krzysztof Ibisz, Alicja Janosz czy Michał Piróg? Kto oprócz nich wziął udział w tej akcji?

  Agnieszka Jastrzębska podczas pokazu Izabeli Łapińskiej zapytała gwiazdy o ich najpiękniejsze prezenty mikołajkowe. Co zdradziły jej: Kasia Struss, Grażyna Błęcka-Kolska, Jolanta Fraszyńska i Justyna Steczkowska?

  Partner bez wad? Czy to możliwe? Czy warto podejmować walkę z denerwującymi nawykami partnera? Czy można polubić czyjeś wady? Badania pokazują, że 85 proc. kobiet nie potrafi pogodzić się z wadami partnera. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy psychoterapeutkę par Marię Rotkiel, aktorkę Jolantę Fraszyńską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk oraz Radosława Majdana. Czy kiedykolwiek próbowali walczyć z wadami swoich partnerów? Czego nie zniósłby w partnerce Radosław Majdan?

  W Łodzi powstało Miasto Głuchych, z punktami usługowymi obsługiwanymi przez osoby niesłyszące. Każdy mógł przyjść, poznać i zrozumieć świat niesłyszących. Grę miejską poparła Jolanta Fraszyńska i Waldemar Barwiński.