Wiemy, kto rządzi w związku Anny Muchy i Jakuba Wonsa. "Wspólnie podejmujemy moją decyzję"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Anna Mucha przemierza Polskę ze spektaklem pt. "O mało co...", który reżyseruje jej partner Jakub Wons. Jak wygląda ich życie w trasie? Kto rządzi w związku pary? O tym opowiedzieli artyści w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Magdą Bober, która wybrała się wraz z nimi do Rzeszowa.

Anna Mucha o spektaklu wyjazdowym

Podróż z Warszawy do Rzeszowa rozpoczęła się od kontroli producenckiej. - Czy wszyscy zapięli pasy? - zapytała Anna Mucha, aktorka i producentka spektaklu. - Sitar widzę, że nie zapiąłeś - zauważył aktor Filip Bobek.

Anna Mucha zazwyczaj siedzi w busie z przodu i nie zabiera swojego psiaka. Tym razem zajęła jednak tylne miejsce, a na jej kolanach siedział pupil, na którego Filip Bobek ma alergię. - Poradzimy sobie - uspokoił odtwórca.

Aktorzy podczas spektaklu wyjazdowego spędzają ze sobą bardzo dużo czasu i traktują się niemal jak rodzina. - To jest nieuniknione. Zwłaszcza jak przemierzamy tysiące kilometrów. Dla mnie żelaznym punktem takiego wyjazdu jest fakt, że siadamy razem przy stole i jemy obiad. Nazywam to "małą wigilią" - przyznała Anna Mucha.

Podczas trasy nie zabrakło postoju na stacji benzynowej, by zakupić potrzebne rzeczy i wyprowadzić pieska.

Anna Mucha i Jakub Wons - zawodowo i prywatnie

Gdy ekipa dojechała do Rzeszowa, Magda Bober zapytała Annę Muchę i Jakuba Wonsa o to, kto rządzi w ich związku. - To zależy. Zależy, kiedy i na jakim polu - odparł reżyser sztuki i partner Anny Muchy. - Rządzi? Raczej jest to kwestia współpracy. My, wspólnie podejmujemy moją decyzję - zaśmiała się aktorka i producentka spektaklu. - To jest bardzo ładny cytat. Znamy go już. Na szczęście nie - podkreślił Jakub Wons.

Jak wyglądają przygotowania do spektaklu? Co czują aktorzy przed wejściem na deski teatralne? Zobacz materiał wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości