trasa

  trasa

  Czy koniec wakacji jest dla Natalii Nykiel szansą na wypoczynek po wyczerpującej letniej trasie koncertowej? Co zamierza robić w Hiszpanii jak wspomina współpracę z Jaredem Leto i kiedy zaczyna kolejną trasę koncertową?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje artysta opowiedział nam o swoim nowym albumie i wakacyjnym życiu w trasie. Co zespół najczęściej robi w busie, między koncertami?

  Korzystając z pięknej pogody, scenę Dzień Dobry Wakacje wyekspediowaliśmy na nasz dach! Tam Michał Szpak, zalany słońcem, zaśpiewał swój najnowszy singiel "Jesteś Bohaterem". Czy to, że utwór powstał w dwóch wersjach językowych sugeruje, że Michał Szpak ma zamiar podbić zagraniczne rynki muzyczne?

  Rano dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dostała informację, że jadzie w trasę. Nie wiedziała jednak, gdzie ją wysyłamy. Kogo zamierzała o to spytać? Jak sobie poradziła z głośno jadącymi kółkami swojej walizki?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz postanowiła zadbać o brzuchy swoich koleżanek i kolegów, z którymi wybiera się w trasę. Przygotowała dla nich jaja na twardo i... No właśnie, co jeszcze? Ula zdradziła nam również, kto jest na diecie.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki przygotowywał się do wyjazdu w trasę. "Wpadliśmy" do niego w momencie, kiedy prasował koszulę. Szło mu to dość opornie :) Nad czym się zastanawiał wykonując tę czynność? Ile kosmetyków zamierzał ze sobą zabrać?

  Wszyscy mamy swoje blizny... czyli wspomnienia o ciężkich momentach w życiu. Na nowej płycie Tatiana Okupnik zmierzyła się z własnymi demonami i postanowiła się bardziej otworzyć i opowiedzieć o swoich emocjach. Jak fani zareagowali na ten krążek?

  Singiel "Happy" promujący płytę Pharrella Williams przebojem, podbija cały świat. Kto przekonał artystę do nagrania płyty "GIRL" i jak zapowiada się trasa koncertowa Pharrella?

  Gdzie i w jakim celu? Tego dowiedział się reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.Co tam robił Apoloniusz Tajner?