Gwiazda serialu TVN7 pokazała zdjęcie ze szpitala: "W życiu nie ma nic pewnego"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Instagram.com
Kamila Kamińska

Kamila Kamińska - znana widzom TVN7 z serialu "Zakochani po uszy" - na instagramowym profilu opublikowała fotografię prosto z placówki medycznej, do której trafiła ze złamaną stopą. Kontuzja mocno pokrzyżowała plany aktorki. - Bądź silna i pełna dobrej energii jak zawsze - życzą fani.

Kamila Kamińska o pokrzyżowanych planach

Kamila Kamińska zagrała w takich produkcjach jak m.in. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Listy do M. 3." czy "Zakochani po uszy", gdzie poznała swojego narzeczonego Michała Meyera. Para doczekała się córki Jaśminy, a ostatnio planowała wyjazd do Austrii. Niestety plany aktorki zostały pokrzyżowane.

- "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość" (W. Allen)… W życiu nie ma nic pewnego. Wszystko jest po coś. Zaakceptuj sytuację. Z pokorą. Zaakceptuj emocje. Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opieka potrzebna dziecku, ale przecież i Tobie. Przyjmij pomoc. Poproś o pomoc. Tak ma być. To na pewno informacja o Twojej kondycji. Nauka pokory. Potrzebujesz zadbać o siebie. Odpocząć. To jest potrzebne. To znak - przytoczyła odtwórczyni "dobre rady", które zazwyczaj się słyszy w takich sytuacjach.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Jak dodała, powyższe zdania wydają się jednak miałkie w obliczu bólu. - Refleksja przychodzi po czasie, sprawdzając słowa, być może mądre, w działaniu. Chwała akcjom. Ludziom dobrego serca. Ból jest warty uwagi. Nieprzyjemny, ale jaki warty. Niedługi. Ale znaczący. Jak sobie wyobrażam, że ktoś cierpi permanentnie, to mnie ogarnia ogromne współczucie - przyznała aktorka.

Kamila Kamińska złamała stopę

Za pokrzyżowanie planów aktorki odpowiada kontuzja. Kamila Kamińska złamała bowiem stopę, ale - jak przyznała w komentarzu - obyło się bez zakładania gipsu. Będzie korzystała z walkera, czyli ortezy stopowo-goleniowej.

Koleżanki po fachu oraz osoby ze świata show-biznesu trzymają kciuki za odtwórczynię. - O matko!!! Zdrówka dużo - napisała artystka Pola Gonciarz. - Zdrowia - dodała aktorka Anna Dereszowska. - Niech się goi szybko! - skomentował wokalista Marek Kaliszuk. - Kochana właśnie kończę swój przymusowy urlop. Moja wyleczona już prawie stopa pozdrawia Twoją. Jak chcesz jakichś porad w tej kwestii, dawaj znaka - podkreśliła aktorka Maria Patykiewicz.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzą również fani Kamili Kamińskiej. - "Trzymaj się. Bądź silna i pełna dobrej energii jak zawsze", "Trzymaj się! Cierpliwości i jak najmniej bólu życzę", "Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia i do pełnej sprawności" - czytamy w komentarzach i przyłączamy się do życzeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości