Ralph Kaminski miał wypadek. Potrzebował pomocy medycznej. "Pani Emma mnie uratowała".

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Facebook
Ralph Kaminski

Ralph Kaminski doznał urazu podczas piątkowego koncertu w Krynicy-Zdroju. Potrzebna była pomoc ratowników medycznych. Muzyk ma lekką kontuzję, ale nie zrezygnował z zaplanowanych koncertów. Co dokładnie stało się podczas występu?

Ralph Kaminski miał wypadek

Ralph Kaminski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Artysta lubi eksperymentować z wizerunkiem i nie boi się odważnej stylistyki. Jego koncerty to wydarzenia pełne interesujących układów tanecznych. Muzyk chętnie śpiewa z publicznością i nie dystansuje się od tłumu.

Zdrowie

Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby?
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Występy na żywo bywają nieprzewidywalne i nie zawsze idą zgodnie z planem. Tak właśnie było w piątek, gdy Ralph występował w Krynicy-Zdroju. Podczas koncertu zdarzył mu się przykry wypadek i konieczne było udzielenie pomocy medycznej. Artysta niefortunnie się poślizgnął.

Wypadek Ralpha Kaminskiego

Muzyk wyjaśnił, co dokładnie stało się w piątkowy wieczór. - W trakcie "Kosmicznych Energii" źle skoczyłem ze schodka barierki - czytamy na Facebooku Ralpha Kaminskiego. - Mam lekką kontuzję, ale Bal trwa dalej - dodał i zapowiedział kolejny występ.

Całe szczęście uraz nie okazał się poważny, a wokalista szybko wrócił do wypełniania swoich obowiązków. - "Zdarza się i najlepszym. Uważaj, proszę, jesteś naszym Dobrem Narodowym", "W tej chwili, jako ratowniczka, bardzo zazdroszczę tej Pani i chciałabym być na jej miejscu" - pisali fani. 

Post skomentowała również widoczna na zdjęciu ratowniczka medyczna. - "Miło mi, że mogłam pomóc. Dbaj o nóżkę, w razie czego wołaj, przybędę" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości