Anita Werner zrobiła niespodziankę narzeczonemu. Michał Kołodziejczyk zachwycony jej nogami

Autor:
Zofia
Wierzcholska

Anita Werner miała jednak ostatnio powody do świętowania - jej partner Michał Kołodziejczyk obchodził swoje urodziny. Gwiazda TVN24 podzieliła się wspólną fotografią i ujawniła, jaką niespodziankę przygotowała ukochanemu.

Anita Werner świętuje urodziny partnera. Co dla niego przygotowała?

Anita Werner to dziennikarka, która w mediach społecznościowych bardziej niż o życiu prywatnym, woli opowiadać o pracy. Prowadząca "Fakty" podzieliła się jednak ostatnio zdjęciem z urodzin swojego ukochanego Michała Kołodziejczyka, który właśnie skończył 42 lata.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Dziennikarka z tej okazji sprezentowała partnerowi tort w kształcie koszulki piłkarskiej. To nawiązanie do największej pasji solenizanta, jakim jest sport. - Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko #M42. Kształt też – napisała Anita Werner.

Według jej fanów Michał Kołodziejczyk bardziej przypomina 20-latka, niż osobę po czterdziestce. - "Zdrowia dla jubilata i dużo miłości dla zakochanej pary", "Ja tam widzę 24. Wszystkiego najlepszego dla pana Michała", "Piękni i młodzi. Gratulacje z okazji urodzin" - czytamy w komentarzach.

Michał Kołodziejczyk również opublikował na swoim profilu urodzinową fotografię. Poza zdjęciem z "piłkarskim" tortem pochwalił się eleganckim wyglądem swojej partnerki. Tego dnia Anita Werner miała na sobie elegancką, krótką "małą czarną", która podkreślała jej zgrabną figurę. Zdjęcie opatrzył podpisem:

- Z okazji urodzin życzę sobie takich nóg, gdybym miał następnym razem urodzić się kobietą. Miłego weekendu!

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk. Historia miłości

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, poza obowiązkami zawodowymi, unikają blasku fleszy. Zakochani poznali się ponad 10 lat temu na Euro 2012. Choć dziennikarz od lat podkochiwał się w prowadzącej program informacyjny, minęło sporo czasu, zanim los pozwolił im poznać się bliżej. Dopiero na urodzinach wspólnego kolegi Anita zagadała do Michała i od tamtej pory nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa, Eeas News

Pozostałe wiadomości