Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wideo z sypialni. "Ach, poranne leloszki"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to szczęśliwa, potrójna mama. Jej starsze dzieci: Stanisław i Tadeusz to już nastolatki, a najmłodszy syn Henio w czerwcu skończy 3 lata. Chłopcy bardzo szybką rosną, dlatego Małgosia cieszy się, gdy może spędzać wolne chwile z pociechami. Gwiazda właśnie opublikowała wzruszające nagranie z poranka, który dzieli z Heniem.

Tak wyglądają leniwe poranki Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to zapracowana gospodyni Dzień Dobry TVN, która codziennie godzi obowiązki prezenterki telewizyjnej z opieką nad trójką dzieci. Choć jej starsi synowie są już w miarę samodzielni, najmłodszy Henryczek nadal wymaga matczynej opieki. Przypomnijmy, że chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Prezenterka, która chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego prywatnego życia ostatnio pochwaliła się wzruszającym nagraniem. Na Instagramie pojawiło się wideo, na którym widać, jak spędza poranek z najmłodszą latoroślą, gdy nie musi jechać rano do pracy.

Beztroska sobota u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Na opublikowanym filmiku widać, jak prezenterka przytula się i rozmawia ze swoim niespełna 3-letnim synkiem podczas weekendowego wylegiwania się w łóżku. Małgosia urocze nagranie opatrzyła podpisem:

- Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Pod instagramowym postem nie zabrakło komentarzy fanek prezenterki, które przyznały, że również śpią czasem z dziećmi i bardzo doceniają ten rodzinny czas. - "Też uwielbiam takie poranki. Moja córka skończy w maju 3 lata i śpi z nami w łóżku", "Nie ma w życiu nic piękniejszego", "Jak słodko", "Miło zobaczyć coś tak zwykłego, a zarazem niezwykłego na Pani profilu", "Ach poranne leloszki… Kiedy to było… Ten czas tak ucieka" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości