Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują urodziny syna. "Taki jeden mały słodziak"

Autor:
Justyna
Piąsta
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" odmienił ich życie. Aneta i Robert Żuchowscy wzięli udział w 6. edycji telewizyjnego eksperymentu i zostali połączeni przez ekspertów. Do dziś są małżeństwem. Mają też syna o imieniu Mieszko, który właśnie obchodzi urodziny. Które?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta i Robert

Aneta Żuchowska (wcześniej Czajkowska) zgłosiła się do show "Ślub od pierwszego wejrzenia", by eksperci pomogli jej odnaleźć drugą połówkę. Została połączona z Robertem Żuchowskim i był to strzał w dziesiątkę. Uczestnicy nie tylko spodobali się sobie wizualnie, ale też szybko zrozumieli, że mają ze sobą wiele wspólnego i oboje chcą założyć rodzinę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po miesiącu trwania eksperymentu postanowili wytrwać w małżeństwie, a niedługo później dowiedzieli się, że Aneta jest w ciąży. To był dla nich niezwykle radosny moment. 2 lutego 2022 roku na świat przyszedł ich syn Mieszko.

Urodziny syna Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Dumni rodzice świętują pierwsze urodziny chłopca. Z tej okazji opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia malucha i napisali wiele ciepłych słów.

- Rok temu, wieczorem, w datę, której nie sposób nie zapamiętać (02.02.2022!) przyszedł na świat mój syn. Mieszko I. Dopiero co wstawiałem zdjęcie jego małych pomarszczonych stópek po porodzie, a tu mija już rok! STO LAT Miesio - wyznał Robert.

Aneta również nie może uwierzyć, że czas tak szybko leci. Wyznała, że marzyła o tym, by zostać mamą.

- W magiczną datę 02.02.2022 na świat przyszedł taki jeden mały słodziak. który sprawił, że nasze życie stało się jeszcze piękniejsze, jeszcze barwniejsze, jeszcze ciekawsze! Tego dnia spełniło się moje największe marzenie. To marzenie świętuje dziś swój pierwszy roczek! - napisała Żuchowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości