Natasza Urbańska postawiła na odważną metamorfozę. Fani: "Nicole Kidman?"

Autor:
Nastazja
Bloch
Natasza Urbańska

Natasza Urbańska co jakiś czas lubi zaskoczyć swoich fanów metamorfozą. Tym razem postawiła na odważną zmianę. W mediach społecznościowych artystka opublikowała nagranie, na którym pokazała odświeżoną fryzurę. Zdanie internautów? Podzielone.

Natasza Urbańska – zmiana wizerunku

Na scenie jest niczym kameleon, zmienia fryzury, kreacje i eksperymentuje z makijażem. Tym razem Natasza Urbańska ponownie zaskoczyła swoich fanów. Po brunetce nie zostało już śladów. Teraz artystka cieszy się ognistym kolorem na głowie.

Metamorfozą Natasza nie omieszkała podzielić się w sieci. Na Instagramie opublikowała wideo z salonu fryzjerskiego i pokazała sprawcę "zamiesznia", fryzjera Bartka Janusza.

Prawdopodobnie zmiana związana jest z jej nowym projektem artystycznym. Wokalistka zapowiedziała, że już 15 lutego odbędzie się premiera utworu "Lift u up". Nie zabranie również teledysku.

Natasza Urbańska podobna do Nicole Kidman

Pod filmikiem Nataszy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nowy wizerunek artystki podzielił fanów. Jedni uważają, że wokalistka wygląda zjawiskowo, inni zaś, że rudy kolor dodaje jej lat, a gwiazda najlepiej wygląda w naturalnym brązie. Wśród opinii internautów padło także porównanie do australijskiej aktorki Nicole Kidman.

- "Nieee. Niestety dodał lat", "Nie ten kolor" - pisali nieprzekonani internauci. 

- "Znam tylko jedną taką, która w każdym kolorze wygląda obłędnie", "Pani to by łysa nawet pięknie wyglądała. Przepiękna twarz", "Mega super zmiana!!!", "Nicole Kidman?" - dodali inni. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: fot. Jerzy Dudek/EastNews

Pozostałe wiadomości