Gwiazdy

Do tej pory unikali pokazywania twarzy dzieci. Tym razem Sebastian Karpiel-Bułecka zrobił wyjątek

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka niezwykle rzadko mówi o życiu rodzinnym. Artysta stroni także od show-biznesowego blichtru. Z chęcią jednak dzieli się cząstką swojej góralskiej rzeczywistości. Ostatnio pokazał zdjęcie córki, z którą wybrał się na wesele.

Sebastian Karpiel-Bułecka - życie prywatne

Sebastian Karpiel-Bułecka na co dzień prężnie rozwija działalność swojego zespołu. Najbardziej znany i lubiany muzyk-góral jest liderem folkowej formacji Zakopower. Wszyscy znają go z piosenek takich jak "Tak ma być", "Boso" czy "Kto nas woła". Choć praca pochłania dużą część jego życia, wraz ze swoją żoną, Pauliną Krupińską-Karpiel, na pierwszym miejscu stawiają życie rodzinne.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Zakochani powiedzieli sobie tak 26 lipca 2018 roku. Ceremonia odbyła się w drewnianej świątyni w Kościelisku. Małżeństwo ma dwoje dzieci: córkę Antoninę Hannę (ur. 27 lipca 2015 r.) i syna Jędrzeja (ur. 15 maja 2017 r.).

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka do tej pory unikali pokazywania twarzy dzieci. Tym razem muzyk zrobił wyjątek i do zdjęcia zapozował z córką. Na fotografii widać buzię dziewczynki. - Idziemy se z córeczką na wesele. Tosia nosi obrączki, a ja Starosta - czytamy.

Widząc, że rodzinkę Karpielów czeka huczna zabawa, Damian Michałowski napisał pod postem: "Paula pewnie już imprezę na sali rozkręca".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości