Sara Chmiel i Gromee we wspólnym utworze. Fani: "Bardzo pięknie opowiedziana historia"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
rmf.fm
Sara Chmiel i Gromee 

Sara Chmiel i jej mąż Gromee ponownie połączyli siły. Do sieci właśnie trafił ich wspólny utwór zatytułowany "Ty i ja", któremu towarzyszy poruszający teledysk. - Do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi i w życiu, jak i w miłości powinniśmy je pokonywać - napisała wokalistka na instagramowym profilu przy okazji premiery.

Sara Chmiel feat. Gromee "Ty i ja"

Utwór "Ty i ja" to najnowsza propozycja od Sary Chmiel, która ponownie podjęła współpracę z Andrzejem Gromalą. W branży muzyk funkcjonuje jako Gromee, a prywatnie jest mężem artystki. Jak czytamy na rmf.fm, singiel zachowany jest w klimacie elektronicznym, a osadzony w brzmieniach lat 80. i 90. XX w. Przejmujący tekst piosenki opowiada o miłości, uczuciach i codziennej walce z przeciwnościami losu.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Bo ty i ja jak noc i dzień potrzebujemy się, bo ty i ja zgubiony sens znajdziemy byle gdzie. Nim spłonie most, nim pęknie nić, nim zamkniemy drzwi ostatni raz mocno przytul mnie jakby nigdy nic

Sara Chmiel feat. Gromee "Ty i ja" - teledysk

Singlowi towarzyszy poruszający teledysk, który przedstawia uczucia dwójki ludzi. - Do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi. W życiu, jak i w miłości powinniśmy je pokonywać, bo na ich końcu czeka nas nagroda - napisała Sara Chmiel na instagramowym profilu.

Nowa propozycja szybko podbiła serca fanów. - "Są emocje", "Ogromne gratulacje", "Super piosenka", "Bardzo pięknie opowiedziana historia w tym utworze", "Cudne" - czytamy w komentarzach.

Sara Chmiel - życiorys

Sara Chmiel - to piosenkarka, aktorka musicalowa, kompozytorka i autorka tekstów. W 2011 roku została wokalistką zespołu Łzy. Na swoim koncie ma już 4 studyjne albumy oraz 3 solowe single. Prywatnie jest żoną producenta muzycznego Andrzeja Gromala (Gromee) i mamą trójki dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: rmf.fm

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości