Gwiazdy

Ellie Goulding zagra koncert w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
4fun.tv
Ellie Goulding

Już niebawem premierę będzie miała piąta w muzycznym dorobku Ellie Goulding płyta, której promocja wiąże się z licznymi występami piosenkarki na całym świecie. Wokalistka w 2023 roku zagra również w Polsce. Tego samego dnia, na tej samej scenie zaśpiewa także Sam Smith.

Ellie Goulding zagra w Polsce - kiedy i gdzie?

Ellie Goulding to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, która jest wykonawczynią takich utworów jak "Love Me Like You Do" czy "Still Falling For You". W 2023 roku artystka będzie miała okazję wystąpić przed polską publicznością podczas organizowanego na warszawskim torze wyścigów konnych na Służewcu Orange Warsaw Festival.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Koncert brytyjskiej gwiazdy odbędzie się 2 czerwca. Tego samego dnia na scenie zaśpiewa również inny brytyjski artysta - Sam Smith.

Występem podczas Orange Warsaw Festival Ellie Goulding będzie promować piąty w karierze album. Premiera płyty "Higher Than Heaven" planowana jest na marzec 2023 roku.

Orange Warsaw Festival 2023 - gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Ellie Goulding podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival są już dostępne na stronie. Cena za wejściówkę jednodniową wynosi 399 złotych. Za 510 złotych można kupić bilety wstępu na dwa dni festiwalu, jednak jest to oferta skierowana do klientów Orange.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: 4fun.tv

Źródło zdjęcia głównego: Don Arnold/Getty Images

Pozostałe wiadomości