Rinke Rooyens pokazał nagranie z polskiego ślubu z Joanną Przetakiewicz. "Jesteś sensem mojego życia"

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Źródło: Kamil Piklikiewicz / East News
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie "tak" podczas eleganckiej uroczystości w Grecji. Wcześniej jednak, w Konstancinie, odbyła się cywilna uroczystość w wąskim gronie. Nagraniem z tych wyjątkowych chwil podzielił się szczęśliwy mąż.

Ślub Joanny Przetakiewicz

Ulubienica milionów Polek i słynny producent telewizyjny powiedzieli sobie "tak" rok temu. Z okazji papierowej rocznicy ślubu na instagramowym profilu Rinke Rooyensa pojawiło się nagranie z prywatnej uroczystości, która miała miejsce w konstancińskiej willi pary. Jak należało się spodziewać, ceremonia była niezwykle stylowa: salon, w którym zgromadzili się goście udekorowano białymi kwiatami, a światło świec tworzyło romantyczny nastrój. Panna młoda miała na sobie elegancki kombinezon a w ręku dzierżyła bukiet orchidei.

Rinke Rooyens o Joannie Przetakiewicz

W dniu rocznicy ślubu szczęśliwy mąż pokusił się o publiczne wyznanie miłości.

Najcudowniejsza, każdego dnia marzę o tobie. Moje sny o tobie mają znaczenie symboliczne. Otwierasz drzwi do równoległej rzeczywistości, gdzie żyje śnię na jawie. Marzyłem o takim romantycznym życiu od momentu, gdy powiesiłem twoje zdjęcie na ścianie. Moja urocza dziewczyna ze snów, moja idealna kobieta, moja jedyna, moja najcudowniejsza! Każdego dnia, kiedy prześlizgujemy się przez nasze drzwi, to jakbyśmy wchodzili do nieba! Brama do naszej prawdziwej miłości! (...) Najcudowniejsza, jesteś moim sensem życia, czuję się tak wielkim szczęściarzem i chcę oddać ci całego siebie...
- napisał na instagramie Rinke.

Po ceremonii w wąskim gronie, młoda para urządziła huczne wesele w Grecji. W studiu Dzień Dobry TVN świeżo poślubieni małżonkowie opowiedzieli o uroczystości oraz ich związku.

- Wiecie, co się mówi: że istnieje większe prawdopodobieństwo, że kobieta po 40. zostanie porwana przez terrorystę niż że wyjdzie za mąż - zażartowała Joanna. - Ja oświadczam, w grudniu będę miała 53 lata, my się poznaliśmy przy okazji moich 50. urodzin. To są brednie ze starej ery, już dawno nastąpiła nowa era - podsumowała.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o kolekcji La Manii 2021

Joanna Przetakiewicz o kolekcji La Manii 2021
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości