Gwiazdy

Renée Zellweger jest zakochana. Kim jest partner hollywoodzkiej gwiazdy?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Renée Zellweger w Bridget Jones III ("Bridget Jones's Baby")

Choć Renée Zellweger bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek, przez lata nie miała szczęścia w miłości. Niczym Bridget Jones cały czas poszukiwała tego jedynego. Teraz wydaje się, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Kim jest nowa miłość gwiazdy?

Partnerzy Renée Zellweger

Wielka kariera Renée Zellweger zaczęła się w 1996 roku od roli w "Jerry Maguire", jednak to pięć lat później zagrała w największym hicie. Dzięki "Bridget Jones" stała się rozpoznawalna na całym świecie, a miliony kobiet zaczęły się utożsamiać z jej bohaterką. Aktorka wcieliła się bowiem w zabawną singielkę, która rozpaczliwie szuka miłości. Przez lata wydawało się, że podobny scenariusz pisze także jej życie. Renée spotykała się m.in. z Jimem Carrey'em (który jeszcze niedawno w wywiadzie wyznał, że była największą miłością jego życia), Jackiem Whitem, Bradleyem Cooperem i gitarzystą Doylem Bramhallem II. Wyszła nawet po czterech miesiącach znajomości za mąż za muzyka country, Kenny'ego Chesneya, jednak już kilka miesięcy później oboje złożyli wnioski o anulowanie małżeństwa.

- Wierzę w miłość, ale nie siedzę z założonymi rękami i nie czekam, aż przyjdzie. Kupuję domy. Podróżuję. Przyjmuję role, które zabierają mnie na górskie szczyty w Transylwanii. Wiem, że szczęście przychodzi pod wieloma postaciami, i jeśli spędzasz całe życie, mając nadzieję, że ktoś cię odnajdzie albo że ty znajdziesz tego jedynego, ominie cię wszystko inne. A to właśnie te wszystkie rzeczy razem wzięte sprawiają, że jesteś kimś wyjątkowym, a twoje życie pełne – mówiła Renée Zellweger w wywiadzie dla "Cosmopolitan" kilka lat temu.

Nowa miłość Renée Zellweger

Wydaje się, że los się w końcu do Renée Zellweger uśmiechnął. Choć już kilka miesięcy temu media donosiły, że odnalazła szczęście u boku Anta Ansteada, nie było żadnego potwierdzenia. Aż do teraz. Mężczyzna opublikował na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym widać, jak ściska uśmiechniętą i przytuloną do siebie aktorkę. Na pierwszy rzut oka widać, ze wspaniale czują się w swoim towarzystwie. Choć fotografii nie opatrzył żadnym podpisem, w komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji fanów.

- Renée i mój związek to coś, co jest naprawdę prywatne. To jest coś, o czym nie chcę zbyt wiele mówić. Nasza relacja jest na naprawdę wczesnym etapie i nie chcę na nią wywierać żadnej presji - mówił Ant Anstead na początku tego miesiąca w rozmowie z "People".

Para poznała się w czerwcu tego roku na planie serialu pt. "Celebrity IOU: Joyride". Anthony Richard Anstead jest bowiem angielskim prezenterem telewizyjnym, specjalistą motoryzacyjnym, konstruktorem samochodów, projektantem i artystą. Wiadomo, że ma trójkę dzieci z dwóch poprzednich związków.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Renee Zellweger ma romans z Antem Ansteadem

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/NBC Universal

Pozostałe wiadomości