Wiktoria Gąsiewska kupiła pierwsze mieszkanie. "Moje własne cztery kąty"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
TVN/FOKUSMEDIA.COM.PLWiktoria Gąsiewska

Choć Wiktoria Gąsiewska od kilku lat robi karierę, cały czas mieszka z rodzicami. Teraz jednak 22-latka zdecydowała się na kolejny krok. W mediach społecznościowych ogłosiła, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie.

Wiktoria Gąsiewska o mieszkaniu z rodzicami

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała w epizodycznej roli w jednym z seriali w 2005 roku w wieku zaledwie 6 lat. Od tamtej pory jej kariera stopniowo nabiera rozpędu, przez co młoda aktorka zagrała już w wielu polskich produkcjach. Choć równocześnie z nauką rozwijała się zawodowo, cały czas mieszka z rodzicami oraz trójką swojego rodzeństwa - starszym bratem Mateuszem, młodszą siostrą Nicolą oraz młodszym bratem Oskarem. Dotychczas jej to jednak nie przeszkadzało, ponieważ jest bardzo rodzinną osobą. Nie chciała mieszkać również ze swoim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim.

- Rozmawialiśmy o zamieszkaniu razem, ale to jest nasza wspólna decyzja, że nie chcemy tego. Jestem bardzo rodzinna. Mieszkam z rodzicami, ze swoim rodzeństwem, mam zwierzaki w domu, mam swój pokój, który dopiero niedawno sobie urządziłam w pełni, a Adaśko już od roku mieszka sam i jest mu z tym bardzo dobrze. Jest troszeczkę introwertykiem, więc czasami lubi się zamknąć sam w pokoju - mówiła Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Nowe mieszkanie Wiktorii Gąsiewskiej

Wydaje się jednak, że aktorka podjęła odważne, dorosłe decyzje i postanowiła wyprowadzić się od rodziców. Wiktoria Gąsiewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak pozuje w mieszkaniu, które jeszcze nie jest urządzone.

- Aaaa moje własne cztery kąty!!! Już nie mogę się doczekać, aż ruszą prace - napisała Wiktoria Gąsiewska na Instagramie.

Wiadomość ucieszyła fanów artystki, którzy w komentarzach tłumnie zaczęli jej gratulować poważnej inwestycji. Pod postem pisali: "Brawo Wiktorio", "Też się tak cieszyłam, ale jak przyszły pierwsze opłaty to strasznie tęskno mi było za domem. Gratulacje", "To wspaniałe wydarzenie w życiu" czy "Wysoki sufit, będzie ciężko ściągać pająki".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Wiktoria Gąsiewska obala plotki odnośnie zamieszkania z Adamem Zdrójkowskim: "Nadal mieszkam z rodzicami"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL