Gwiazdy

Wiemy, kiedy premiera nowego serialu TVN "Receptura". Widzowie będą go mogli obejrzeć już we wrześniu

Gwiazdy

TVN

Zakończyły się zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej TVN "Receptura". Ostatni klaps na planie serialu oznacza, że coraz bliżej do premiery! Stacja TVN podała właśnie konkretny termin.

"Receptura" - nowy serial TVN

W połowie maja ruszyły zdjęcia do serialu "Receptura". To sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach dzisiejszych, która w intrygujący sposób łączy perspektywę tradycji z nowoczesnością.

Kluczową rolę łączącą dwie kobiece historie odgrywa dziennik Marii Kielicz, który przypadkowo wpada w ręce młodej studentki architektury – Zosi. Wraz z jego kolejnymi stronami rozwija się opowieść o rozterkach, ambicjach i romantycznych wyborach kobiet szukających prawdy o sobie. Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

"Receptura" - kiedy premiera?

1 lipca w Warszawie padł ostatni klaps na planie najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery "Receptura". Premiera już w niedzielę, 5 września o 21:30 w TVN. Widzowie Player.pl pierwszy odcinek będą mogli zobaczyć tydzień wcześniej, tj. 29 sierpnia.

"Receptura" - obsada

W "Recepturze" w rolę Marii Kielicz wcieli się Agnieszka Więdłocha , zaś w rolę Zosi - Zofia Wichłacz . Na ekranie towarzyszyć im będą Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Mateusz Janicki, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Fabian Prokein, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz gościnnie Emilia Krakowska.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jacek Koman w roli Jana Wedla w serialu "Receptura"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości