Ramówka TVN. Ciężarna Joanna Krupa cieszy się na nowy sezon „Top Model”

Aktualizacja:

Joanna Krupa wkrótce zostanie zostanie mamą. Na konferencji ramówkowej TVN wyglądała przepięknie: kobieco, elegancko i promiennie. Nastrój także jej dopisywał i chętnie opowiadała dziennikarzom o tym, jakie niespodzianki kryje nowy sezon "Top Model"

Gwiazda przyleciała do Polski z Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień razem z mężem, Douglasem Nunesem. Tam też przyjdzie na świat pierwsze dziecko pary. Na ramówce można było zobaczyć już naprawdę spory brzuszek Joanny. Krupa wyglądała świetnie. Dopasowana beżowa sukienka przydała jej elegancji, a pozytywna energia, którą emanowała gwiazda była zaraźliwa!
Zobacz także:
Krupa razem z Michałem Pirógiem, Kasią Sokołowską i Marcinem Tyszką promowała na ramówce nowy sezon programu "Top Model".
"Top model" - od 2 września, poniedziałki, 21:30
Tej jesieni „Top Model” wyrusza na poszukiwania kolejnej gwiazdy świata mody. Jury stawia na różnorodność i oryginalność, niezależnie od wieku i rozmiaru. Nowością tej edycji jest „złoty bilet”, który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach. Kto powtórzy sukces uczestników poprzednich edycji, podbije wybiegi oraz świat show-biznesu? Jedno jest pewne – na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i wzruszeń. Nagrodą w programie jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modeleki modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca.
Zobacz także:
Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel, Małgorzata Kożuchowska. Na każdym etapie zmagań uczestników wspierać będzie Michał Piróg.
Autor: Anna Kobyłka

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości