Gwiazdy

Rafał Szatan oddał hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. W sieci opublikował poruszające nagranie

Gwiazdy

Rafał Szatan

Zbigniew Wodecki 6 maja skończyłby 71 lat. Jego przyjaciele w tym szczególnym dniu wspominają artystę - w sieci nie brakuje wspólnych zdjęć sprzed lat, nagrań oraz poruszających wpisów. Rafał Szatan postanowił oddać hołd Wodeckiemu, wykonując jeden z jego utworów.

Rafał Szatan wspomina Zbigniewa Wodeckiego

W dniu 71. urodzin Zbigniewa Wodeckiego, Rafał Szatan opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie podczas jazdy samochodem. Śpiewa na nim jeden z jego największych przebojów zmarłego artysty, "Lubię wracać tam, gdzie byłem".

- Dziś Zbyszek Wodecki skończyłby 71 lat... Tak od rana jeżdżę, słucham Jego głosu i śpiewam razem z Nim... Śpiewaj i graj nam pięknie z góry ! - czytamy we wpisie Rafała Szatana.

Fani wydają się być zachwyceni taką interpretacją utworu. W komentarzach czytamy:

  • Cudnie. Kocham tę piosenkę, zawsze się wzruszam jak ją słyszę.
  • Cudownie Panie Rafale, niech Pan tak śpiewa.
  • Mam ciary! Przepiękny głos i ta cudowna piosenka.

Zbigniew Wodecki - kiedy zmarł?

Zbigniew Wodecki urodził się 6 maja 1950 roku. Pochodził z Krakowa. Kontakt z muzyką miał od najmłodszych lat - jego ojciec był trębaczem w orkiestrze symfonicznej Polskiego Radia i Telewizji. Później trafił do szkoły muzycznej, do klasy skrzypiec, którą oczywiście ukończył z wyróżnieniem.

Artysta na zawsze zapisał się w pamięci swoich fanów jako wybitny muzyk i niezwykły człowiek. 22 maja 2021 roku miną cztery lata od jego śmierci. Artysta miał 67 lat.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Basia Kurdej-Szatan wspomina pierwszy poród: Zawsze jest to bardzo bolesne. Dopóki każda tego nie przeżyje, to nie jest w stanie sobie tego wyobrazić

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości