Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Projekt Zima - Lipton
Źródło: Dzień Dobry TVN
Rafał Maślak świętuje 10-lecie kariery. Jak twierdzi, przez dekadę zmieniło się u niego bardzo wiele. Model założył rodzinę, a teraz buduje wymarzony dom. W rozmowie z Dorotą Gardias Rafał opowiedział o zmianach w życiu, ale też i rytuałach, które sprawiają, że ma lepszy dzień.

Rafał Maślak spełnia marzenia

Rafał Maślak zdobył popularność za sprawą wygranej w konkursie Mister Polski 2014. Od tamtej pory spełnia się jako model, influencer, ale również tata i mąż. Przez te 10 lat życie polskiego fotomodela zmieniło się o 180 stopni, a początek tych zmian miał miejsce w województwie śląskim.

- Tutaj nieopodal, bo w Bielsku zaczęła się moja kariera i przygoda z Misterem Polski - tłumaczył w rozmowie z Dorotą Gardias, która wraz z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła Wisłę. - W tym roku, dokładnie za miesiąc będzie 10 lat - powiedział.

Co słychać u modela? - Teraz właśnie kończymy budować nasz wymarzony dom, także, wow, te 10 lat naprawdę przeminęło niezwykle intensywnie, piękny czas - dodał.

Poranne rytuały modela

Rafał Maślak opowiedział także o swoich porannych rytuałach. Jak się okazuje, to on jest w rodzinie rannym ptaszkiem, który przygotowuje śniadanie dla całej rodziny.

- Lubię śniadania na słodko typu owsianka czy słodki fit omlet. Zawsze zaczynam od tego, że zaparzam czarną herbatę i mam taki ustalony czas, że zaparzam ją przez czas, kiedy przygotowuję śniadanie. Ona jest dosyć mocna, pobudza na pół dnia, ale moja żona ma z kolei tak, że tylko 30 sekund - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości