Radosław Majdan pokazał młodszego brata. Zdjęcie wywołało emocje wśród fanów piłkarza

Autor:
Adam
Barabasz
Radosław Majdan

Radosław Majdan pokazał internautom rodzinną fotografią. Z wizytą do stolicy zawitał brat piłkarza w towarzystwie najbliższych. Zdjęcie z braterskiego zjazdu wywołało niemałe zamieszanie w sieci.

Radosław Majdan z bratem

Radosław Majdan na swoim instagramowym profilu opublikował fotografię z wypadu do restauracji. Oprócz rodziny piłkarza przy wspólnym stole zasiadł jego brat wraz z żoną i dziećmi. Majdanowie postanowili spożyć wspólny posiłek w samym centrum Warszawy, wybierając lokal z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Dworzec Centralny.

- Wtedy, gdy mieszkamy daleko od siebie, rodzinny czas spędzony m.in. z @aleksandramajdanfotografering @c_majdan czasem bezcennym - napisał na Instagramie Radosław Majdan, dzieląc się zdjęciem wesołej gromadki zebranej wokół suto zastawionego stołu.

Uwadze internautów nie umknęło jednak, że w pewnym momencie dzieci skupiły się na zawartościach telefonów. - Czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi, to cenne chwile w życiu, dlatego powinno spędzać się je na rozmowach, zabawie, śmiechu a nie z noskiem w telefonie" - można przeczytać w jednym z komentarzy.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kim jest brat Radosława Majdana?

Cezary Majdan jest młodszym o osiem lat bratem Radosława. Mężczyzna pojawił się wraz z piłkarzem w "Między kuchnią a salonem", talk show emitowanym na antenie TVN w 2010 roku. W przeciwieństwie do swojego brata stroni od show-biznesu i wiadomo o nim naprawdę niewiele. Wychowywał się w Szczecinie na osiedlu Pogodno. W rodzinnym mieście ukończył Zespół Szkół Samochodowych oraz studiował na Collegium Balticum. Obecnie mieszka w Norwegii.

W 2010 roku powiedział sakramentalne "tak" swojej narzeczonej Aleksandrze. Kobieta jest pielęgniarką i fotografem. Efekty jej poczynań z aparatem fotograficznym można znaleźć w sieci. Para doczekała się trójki dzieci: Zuzanny, Kacpra i Michała.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości