Gwiazdy

Natalia Klimas szczerze o macierzyństwie: "A przy Hanusi wiem już, że to ostatni raz. Ostatni raz mam małego bąbla".

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dzień Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Natalia Klimas niedawno świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki, Hani. Zdecydowała się na melancholijny wpis w mediach społecznościowych. "Ta świadomość jakoś rozkłada mnie na łopatki i nic na to nie poradzę" - napisała. Internauci nie kryją wzruszenia.

Natalia Klimas szczerze o macierzyństwie

Natalia Klimas w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Niedawno, 1 grudnia Hania, młodsza córka aktorki obchodziła pierwsze urodziny. Artystka dopiero po kilku dniach zdecydowała się na uczczenie tej okazji obszernym wpisem w mediach społecznościowych. Podsumowanie macierzyństwa bardzo przypadło do gustu internautom.

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Jak pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci?
Dzień Dobry TVN

Hania ma rok i w dniu swoich pierwszych urodzin zaczęła chodzić. Niesłychane jest dla mnie to, jak inaczej przeżywałam pierwsze urodziny: Hani i Zuzi. Zuzia kończyła roczek kiedy byłam w ciąży. Cieszyłam się i mieliśmy piękny dzień z naszymi przyjaciółmi (...) Kiedy we wtorek obudziłam się i dotarło do mnie, że Hania ma pierwsze urodziny, czułam jak zalewa mnie fala melancholii i jakiegoś żalu pomieszanego z ogromnym szczęściem. I wdzięcznością, że Hania jest z nami, że jest zdrowa, szczęśliwa. Że zupełnie nieoczekiwanie mam dwoje dzieci, i to dwie córeczki, tak jak zawsze marzyłam. A jednocześnie, przy Zuzi, wiedziałam, że wszystko, co przeżywam z nią, przeżyję drugi raz z Hanusią. Karmienie, całowanie maciupkich stópek, pierwszy ząb, pierwsze kroki. A przy Hanusi wiem już, że to ostatni raz. Ostatni raz mam małego bąbla. Sama ta świadomość jakoś rozkłada mnie na łopatki i nic na to nie poradzę.

Córka Natalii Klimas obchodzi pierwsze urodziny

Obserwatorzy aktorki przyjęli post bardzo ciepło. "Piękne słowa. Czy można piękniej opisać matczyne uczucia?" - napisała jedna z internautek. Natalia Klimas zaznaczyła, że czasami marzy o dniach, w których jej córeczki będą bardziej samodzielne. Zaraz jednak przychodzi do niej smutek, że okres, w którym są maleńkie, szybko przeminie. Artystka opisała także poranki z maleńką Hanią, co wzbudziło w komentarzach falę pozytywnych słów.

A rano, najpierw bardzo precyzyjnie celuje palcem wskazującym w moje oko, po czym kiedy już upewni się, że się obudziłam, wydaje z siebie kilka pomruków radości i kładzie tył główki na moim ramieniu, tak, że dotykamy się policzkami i tak leżymy przez błogosławionych kilka sekund. A wczoraj rano wreszcie powiedziała “Mama”. Podniosła na mnie te swoje migdałowe oczy i spokojnie powiedziała: „Mama”. Nasza Hania. Nasz pisklak. Ma roczek!.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości