Gwiazdy

Przemek Kossakowski o współpracy z Basią Kurdej-Szatan. "Jesteśmy osobowościami"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Projekt Cupid - Przemek Kossakowski o Basi Kurdej-Szatan

Przemysław Kossakowski oraz Basia Kurdej-Szatan współprowadzą nowy program TTV "Projekt Cupid". Jak układała się ich współpraca? Czy na planie pojawiały się jakieś konflikty? O tym dziennikarz opowiedział w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską.

Przemek Kossakowski o współpracy z Basią Kurdej-Szatan

Przemek Kossakowski oraz Basia Kurdej-Szatan zostali współprowadzącymi nowego programu "Projekt Cupid", który pokazuje osoby z niepełnosprawnością poszukujące miłości. Dziennikarz ma za sobą prowadzenie "Down the road". Czy starał się dawać rady Basi?

- Bardzo chciałem, ale nigdy tego nie robiłem. Chyba, że ona mnie o to poprosiła, ale mnie o to nie prosiła. Z jednej strony było dla mnie wielką przyjemnością obserwowanie jej na planie z tego względu, że ona od samego początku instynktownie sobie dobrze radziła. Chociaż miała pewnego rodzaju problemy i to uzasadniałoby to, żebym jej dawał rady. Nie robiłem tego z tego powodu, że bardzo dobrze pamiętam siebie sprzed niemal trzech lat - powiedział Kossakowski.

Jak podkreślił, w trakcie pierwszego dnia zdjęciowego projektu "Down the road" przeżywał dokładnie to samo, co Basia w "Projekt Cupid". Była to mieszanka podenerwowania, strachu, ekscytacji, ale także radości.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

- Nie chciałem jej tego zabierać, stając nad nią i mówiąc: "Barbaro, wydaje mi się, że lepiej jak zrobisz tak i tak" - wyznał Przemek. - Ja jestem zadowolony z tej współpracy - dodał.

Podział ról na planie "Projekt Cupid"

Basia Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski mieli jasny podział ról na planie programu. Ona pomagała dziewczynom, a on chłopakom. Nie było między nimi spięć na planie, choć do tej pory dziennikarz był solistą w roli prowadzącego.

- Może to nie będzie brzmiało elegancko, ale jesteśmy osobowościami. Jesteśmy tymi celebrytami, o których się pisze. To generuje bardzo często ego, które się zderzają i wtedy iskrzy. To było też dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem w tej współpracy, bo nie nie wydarzyła się między nami sytuacja, którą można by było nazwać początkiem jakiegoś konfliktu - podkreślił Kossakowski. - Uważam, że Basia jest najodpowiedniejsza do roli prowadzącej "Projekt Cupid" - zapewnił dzienniakarz.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości