Gwiazdy

Polskie gwiazdy, które młodo wyszły za mąż. Czołowa piosenkarka miała 19 lat

Gwiazdy

Aktualizacja:
East News

Jaki jest najlepszy wiek na to, by wziąć ślub? Odpowiedź jest prosta - wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi. Część gwiazd z naszego podwórka już za młodu wiedziała, z kim chce spędzić resztę życia. Które osoby ze świata show-biznesu postanowiły młodo wyjść za mąż?

Małżeństwa Polaków

Z danych GUS-u wynika, że z roku na rok podnosi się wiek, w którym Polacy decydują się na zawarcie małżeństwa. W 2019 r. mediana wieku mężczyzny zawierającego małżeństwo wynosiła ponad 30 lat, a kobiety ponad 28 lat. W przypadku obu płci to o ponad 4 lata więcej niż w 2000 r. Sprawdźmy zatem, które znane małżeństwa zdecydowały się w młodym wieku stanąć na ślubnym kobiercu.

Gwiazdy, które młodo wzięły ślub

Anna i Robert Lewandowscy - w wieku 24 lat

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku w Kościele św. Anny w Serocku. Oboje mieli wówczas po 24 lata. Choć wydawać by się mogło, że to odpowiedni wiek, to patrząc na ich koleżanki i kolegów po fachu, byli jednymi z pierwszych, którzy zdecydowali się na tak poważny krok. Tego dnia parze młodej towarzyszyli przyjaciele z boiska i nie tylko. Wśród nich byli m.in. Wojciech Szczęsny czy Cezary Pazura z żoną Edytą.

Dzień Dobry TVN

Jula wzięła ślub, mając 19 lat

Wokalistka wzięła ślub w wieku 19 lat z Marcinem "Fabiszem" Fabiszewskim. Parę połączyła miłość do muzyki. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Maja Hyży miała 21 lat, gdy stanęła na ślubnym kobiercu

27 sierpnia 2011 r. wokalistka poślubiła Grzegorza Hyżego. Para zdecydowała się definitywnie rozstać zaledwie kilka miesięcy po udziale w "X-Factorze". Obecnie łączy ich już tylko wspólne nazwisko i dwójka dzieci.

Beata Kozidrak w wieku 19 lat wyszła za Andrzeja Pietrasa

W latach 1979–2016 gwiazda polskiej sceny muzycznej była żoną Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera grupy Bajm. Mają dwie córki: Katarzynę i Agatę.

26-letnia Barbara Kurdej-Szatan powiedziała "tak" 23-letniemu Rafałowi Szatanowi

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan tworzą zgodne małżeństwo od 10 lat, a owocami ich miłości jest córka Hanna i syn Henio. Oboje prężnie rozwijają swoje kariery, ale i nie zapominają o tym, co jest w życiu najważniejsze.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Trendy ślubne na lato

Pozostałe wiadomości