Gwiazdy

Piotr Gąsowski ma do siebie dystans. Jego nagranie bez koszulki na śniegu podbija internet

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Piotr Gąsowski w czasie zimowych ferii wyjechał z przyjaciółmi w Alpy. Aktor relacjonuje w mediach społecznościowych, jak spędza czas i bawi się na stoku. Jeden z jego najnowszych filmików, na którym prezentuje się bez koszulki, podbił serca internautów.

Piotr Gąsowski w górach

Piotr Gąsowski znany jest ze swojego poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Lubi żartować i rozśmieszać ludzi. Bliscy z pewnością nie mogą narzekać na nudę, gdy są w jego towarzystwie. Aktor jest właśnie w Alpach z grupą przyjaciół m.in. z Magdą Steczkowską i Piotrem Królikiem, Hanną Śleszyńską, a także Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim.

Panom podczas wyjazdu dopisują humory, więc postanowili nagrać zabawny filmik. Rozebrali się od pasa w górę i pozowali z nagimi torsami.

- Marcin pracował pół życia na swój wygląd, my z Piotrusiem … całe życie na nasz!!! Pozdrawiamy Was całą trójką - napisał żartobliwie Gąsowski.

Fani komentują zdjęcie Gąsowskiego

O nagraniu Gąsowskiego, na którym pozują trzej wyjątkowi panowie, opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Wyobraźcie sobie pojechać na narty w takim towarzystwie. A Magda Steczkowska napisała, że dla niej najprzystojniejszy i najseksowniejszy jest jej mąż - podkreślił Hładki w show-biznesowym cyklu.

Na Instagramie fani doceniają wielkie poczucie humoru Gąsowskiego i jego kolegów.

'"Wszyscy piękni i młodzi", "Eee tam, ja tam widzę, że cała trójka jest identyczna. Tylko kolory spodni was różnią", "Piotruś Królik wiedziałam, że są zdolności aktorskie, ale nie wiedziałam, że aż takie. Scenka bardzo fajnie zagrana", "Panowie wymiatają. Już dawno się tak nie uśmiałam... Obejrzałam filmik kilka razy", "Popłakałam się", "Najważniejsze, że opaleni. Dziewczyny lubią brąz" - czytamy w komentarzach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości