Paweł Małaszyński składa wielkanocne życzenia i zaskakuje wyglądem. Postanowił zapuścić włosy?

Paweł Małaszyński
Tomasz Urbanek/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Paweł Małaszyński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Z okazji świąt wielkanocnych, za pośrednictwem mediów społecznościowych, artysta złożył swoim fanom życzenia. Opatrzył je jednak nietypowym zdjęciem. Zobaczcie sami!

Świąteczne życzenia od Pawła Małaszyńskiego

Wielkanoc to czas, kiedy wszyscy składamy sobie najserdeczniejsze życzenia. Także gwiazdy życzą swoim fanom wszystkiego, co najlepsze. Tak właśnie zrobił Paweł Małaszyński, który na swoim Instagramie napisał:

- Przy zapachu srebrnych bazi, w gronie kochającej rodziny, przy wspólnym stole, z entuzjazmem i pogodą ducha oczekujcie lepszego jutra. Oby w waszych sercach zawsze był widoczny blask nadziei. W tym radosnym, wiosennym nastroju, rozwijajcie skrzydła bezkresnej miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi. Niech ten wyjątkowy czas Świąt Wielkanocnych będzie okazją do odpoczynku i dodawał sił, tak, byście mogli przezwyciężyć wszystkie trudności i mogli zrealizować wszystkie swoje plany.

Ale to nie życzenia przykuły uwagę fanów, a zdjęcie, które artysta dodał do postu.

 • O mój Boże!
  • Ty miałeś takie pióra kiedyś???
   • Kocham go!

    - komentują Internauci. Co wzbudziło takie emocje? Zobaczcie sami:

    Paweł Małaszyński - kariera

    Paweł Małaszyński jest aktorem telewizyjnym, filmowym i teatralnym. Artysta po ukończeniu warszawskiej PWST związał się Teatrem Kwadrat. Na małym ekranie można go było zobaczyć w takich produkcjach, jak "Oficer", "Czas honoru" czy "Tajemnica twierdzy szyfrów". Największą popularność zdobył grając Piotra Korzeckiego w serialu TVN "Magda M."

    Aktor pojawia się także na dużym ekranie. Wystąpił m.in. w "Katyniu" Andrzeja Wajdy, "Skrzydlatych świniach" czy filmie "Jack Strong". Warto dodać, że aktorstwo nie jest jego jedyną pasją. Małaszyński jest także wokalistą rockowej kapeli Cochise, z którą nagrał 6 albumów.

    Zobacz wideo: Kalendarz "Dżentelmeni" wspiera fundację WOŚP

    Dzień Dobry TVN

    Zobacz także:

    Bartek Jędrzejak szczerze o swojej chorobie: "Zostawiałem otwarte drzwi, by ratownicy nie musieli ich wyważać"

    Legendarny sernik siostry Anieli. Przepis!

    Autor: Katarzyna Oleksik

    Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości