Gwiazdy

Paweł Małaszyński pochwalił się 18-letnim synem. Fanka: "Skóra zdarta z mamy"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Paweł Małaszyński

Jeremiasz Małaszyński osiągnął pełnoletność. Z tej okazji jego sławny tata - Paweł Małaszyński - złożył publicznie życzenia i zabrał fanów w sentymentalną podróż. - Czas tak szybko leci - napisał aktor znany z seriali "Magda M." czy "Belle Epoque". Co gwiazdy życzyły solenizantowi?

Paweł Małaszyński o ojcostwie

Paweł Małaszyński od lat jest w szczęśliwym związku z Joanną Chitruszko, tancerką i choreografką. Para zna się od liceum i doczekała się dwójki dzieci: Jeremiasza i Lei. Aktor, goszcząc w Dzień Dobry TVN wraz z synem opowiedział o ich relacjach.

Zobacz wideo: Mask Singer - nowy program TVN

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mu mówiłem, że ja i jego mama jesteśmy jego pierwszymi i ostatnimi najlepszymi przyjaciółmi. Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu. Reszta w pewien sposób się dla mnie nie liczy - podkreślił wówczas Paweł Małaszyński.

Jeremiasz Małaszyński świętuje 18. urodziny

Paweł Małaszyński znów przypomniał o sobie i swoim potomku. Jeremiasz Małaszyński świętuje bowiem 18. urodziny. Z tej okazji aktor zamieścił na swoim profilu na Instagramie kolaż fotografii z synem i żoną. Odnajdziemy tam zarówno zdjęcia małego Jeremiasza, jak i nieco starszego.

18 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ. Synu Najdroższy i kochany od Taty i od Mamy: przyjaźni, miłości, wzruszeń i możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć. Stań przy sterze! Niech serce będzie Ci mapą, a uśmiech paszportem. Czas tak szybko leci synu... łap życie. Kochamy Cię

Zobacz wideo: 16 lat od premiery "Magdy M."

16 lat od premiery Magdy M.
16 lat od premiery Magdy M. Źródło: Dzień Dobry TVN

Syn Pawła Małaszyńskiego skończył 18 lat

Pod postem fani zaczęli ochoczo komentować. "Przystojniak, oczy mamy, usta taty, sto lat chłopaku!", "Skóra zdarta z mamy. Wszystkiego najlepszego dla latorośli!" - czytamy.

Posypało się również wiele ciepłych słów oraz życzeń od znanych osób z pierwszych stron gazet. "Sto lat, sto lat!" - napisała Anna Karczmarczyk. "Wszystkiego co NAJpiękniejsze" - dodała Magdalena Boczarska. "Sto lat, Jeremi" - skomentowała Magda Steczkowska. My również przyłączamy się do życzeń. Pięknego wejścia w dorosłość!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości