Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała wyjątkowe zdjęcie swojego partnera z dzieckiem. "Rozczulający widok"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Szwed wraz z rodziną wypoczywa w Chałupach, skąd raczy swoich fanów wakacyjnymi zdjęciami. Ostatnie z nich szczególnie przypadło im do gustu. Aktorka uchwyciła bowiem moment, gdy jej niedawno narodzone dziecko czule wtula się w swojego tatę.

Aleksandra Szwed wypoczywa w Chałupach

Aleksandra Szwed od 2013 roku jest w szczęśliwym związku z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Para doczekała się dwójki dzieci - sześcioletniego Borysa i malucha, który przyszedł na świat pod koniec czerwca 2021 roku.

Obecnie cała rodzina przebywa w Chałupach, a aktorka na bieżąco w mediach społecznościowych relacjonuje wyjazd. Dzięki temu wiemy, że w nadmorskim kurorcie spędza miłe chwile, a na polu kempingowym zdecydowanie jej się nie nudzi. Nie brakuje wizyt w miejscowych restauracjach, zabaw z psem i czasu poświęconego wyłącznie dzieciom.

Partner Aleksandry Szwed z dzieckiem

Ostatni z kadrów, zamieszczonych w mediach społecznościowych szczególnie przypadł fanom aktorki do gustu. Przedstawia on bezinteresowną miłość dziecka do rodzica i odwrotnie. Choć za oknem skwar, to najmłodsza pociecha, wtula się w tatę.

Gdy jest gorąco, a Daddy jest cool

- podpisała aktorka w żartobliwy sposób zdjęcie.

Fotografia ta skradła serca fanów. Po pierwsze w jej mediach społecznościowych nie doszukamy się wielu zdjęć partnera, a po drugie, rodzinna sielanka rozczuliła internautów. "Piękna rodzinka", "Rozczulający widok", "Kruszynka", "Fajny widok. Duży Tata i taka maleńka istotka", "Słodziak w sukieneczce" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak spędzić lato w mieście? Aleksandra Szwed radzi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości