Gwiazdy

Olga Kaczyńska z "Top Model" pochwaliła się zdjęciami z podróży poślubnej. Gdzie spędza miesiąc miodowy?

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Olga Kaczyńska kilka tygodni temu wyszła za mąż. Wraz ze swoich ukochanym, Łukaszem Smolińskim, zwiedza właśnie Afrykę w ramach podróży poślubnej. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje zdjęcia z wyprawy. Wielu nowożeńców chciałoby mieć taki miesiąc miodowy.

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Olga Kaczyńska zdobyła popularność w 2011 roku, gdy wygrała drugą edycję "Top Model". Swoją urodą i charyzmą podbiła serca nie tylko jurorów, ale również i widzów. Po programie świat modelingu otworzył się przed nią otworem, brała udział w wielu pokazach mody, sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Bywała również na show-biznesowych imprezach i na czerwonych dywanach. Jednak z czasem Olga zdecydowała porzucić celebrycką karierę. Rozpoczęła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, które niedawno ukończyła.

Od wielu lat jest w stałym związku z Łukaszem Smolińskim. W 2019 roku zaręczyli się podczas wakacyjnego wyjazdu na Kubę. Już wtedy postanowili, że chcą się pobrać i nie zamierzają z tym zwlekać. Pobrali się pod koniec lipca tego roku, a dobrą nowiną Olga pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Podróż poślubna Olgi Kaczyńskiej i Łukasza Smolińskiego

Po ślubie rozpoczął się miesiąc miodowy nowożeńców. Olga i Łukasz wybrali się w podróż poślubną. Oboje uwielbiają zwiedzać świat, więc nic dziwnego, że polecieli do Afryki, a konkretnie do Tanzanii.

Egzotyczne klimaty przypadły im do gustu. Gwiazda programu "Top Model" relacjonuje na swoim profilu na Instagramie całą wycieczkę, podczas której nie zabrakło również safari. Kaczyńska pochwaliła się zdjęciami z egzotycznymi zwierzętami. Widać, że dla świeżo upieczonych małżonków to będzie niezapomniana afrykańska przygoda.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Niezwykła podróż poślubna motorem do Szanghaju

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości