Gwiazdy

Lady Pank świętuje 40 lat na scenie. Wydali płytę i ruszyli w trasę koncertową

Gwiazdy

Aktualizacja:

Lady Pank świętuje 40-lecie na scenie. Trwa trasa koncertowa, która jest szczególna, bo to także wyjątkowy rok dla fanów zespołu. W 1982 roku zagrali pierwszy koncert i od tej pory ich muzyka nie wychodzi z mody.

40-lecie zespołu Lady Pank

Ich piosenki od wielu lat trafiają do serc Polaków. Fani jeżdżą za nimi od 40 lat, towarzyszą w trakcie tras koncertowych, pojawili się także w trakcie programu Dzień Dobry Wakacje. Muzycy podkreślają, że ich największą siłą jest to, że po tylu latach dalej się lubią.

- Myślę, że to jest nasz największy sukces, że do dzisiaj jesteśmy razem. Daje nam to niesamowitą przyjemność. My się lubimy, przede wszystkim. Jest to zespół bardzo wesoły, jak się spotykamy, mamy uśmiech od ucha do ucha. Lubimy sobie razem żartować, świrujemy cały czas - powiedział Jan Borysewicz.

Zespół regularnie wydaje płyty, które cieszą się popularnością. Żartują, że ich koncerty trwają coraz dłużej, ze względu na bogaty repertuar. Pojawiają się na nich, wierni fani ze swoimi dziećmi, a nawet wnukami.

LP 40 - jubileuszowa płyta

Z okazji 40-lecia zespołu wydali płytę LP 40. Właśnie są w trakcie jubileuszowej trasy koncertowej. Muzycy podkreślają, że nawet po tylu latach emocje związane z występami są ogromne i nie potrafią bez tego żyć.

- Gramy te koncerty, wychodzę na scenę i jest taka adrenalina. Ja sobie nie wyobrażam jak jej nie będzie. Czujesz takie fantastyczne oczekiwanie tych ludzi, taki oddech, który z tej widowni bije. Jesteś za kulisami, czekasz na to swoje wejście i to jest chyba najfantastyczniejsze dla muzyka - wyznał Janusz Panasewicz.

W trakcie programu Dzień Dobry Wakacje Lady Pank zaprezentował nowy utwór "Tego nie mogą zabrać nam".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lady Pank - "Tego nie mogą zabrać nam"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości