Gwiazdy

Michael Nader nie żyje. Gwiazdor serialu "Dynastia" zmarł w wieku 76 lat

Gwiazdy

Michael Nader, który największą popularność zyskał dzięki roli w kultowej operze mydlanej "Dynastia", zmarł na nowotwór w wieku 76 lat. O chorobie dowiedział się zaledwie kilka dni przed śmiercią. Smutne wieści przekazała światu żona aktora.

Michael Nader - Dex z "Dynastii"

Michael Nader przyszedł na świat w St. Louis, ale dzieciństwo spędził w Kalifornii. Karierę aktorską zaczynał w takich produkcjach jak "Beach Party", "Bikini Beach" czy "Piżama Party", jednak niekwestionowaną popularność przyniosła mu rola Farnswortha "Dexa" Dextera w serialu "Dynastia". Na planie opery mydlanej pracował od 1983 do 1989 roku, dzięki temu widzowie mieli szansę podziwiać kunszt jego gry aktorskiej u boku Joan Collins, wcielającej się w postać Alexis Colby.

Aktor wystąpił także w popularnej produkcji telewizji ABD "Wszystkie moje dzieci". Niestety, stacja zerwała z nim współpracę z powodu jego problemów z używkami. Michael Nader nie stronił od alkoholu, oskarżono go także o handel narkotykami. W końcu zdecydował się podjąć leczenie w ośrodku odwykowym, dzięki któremu udało mu się odzyskać równowagę. Stacja ABD nigdy nie zdecydowała się jednak przyjąć go z powrotem w szeregi swoich pracowników.

Michael Nader nie żyje

Aktor, który dzięki roli w serialu "Dynastia" zaskarbił sobie sympatię widzów z całego świata, zmarł na nowotwór w swoim domu w Kalifornii. Informację o śmierci mężczyzny podała jego żona, Jodi Lister.

Z ciężkim sercem dzielę się wiadomością o odejściu mojego ukochanego Michaela. Spędziliśmy 18 wspaniałych lat razem z wieloma psami, które wychowywaliśmy i adoptowaliśmy. Ostatnio Michael nawiązał kontakt ze swoimi przyjaciółmi z obsady "Dynastii", aby pomóc zebrać fundusze na badania nad Long-COVID. Był pięknym i fascynującym człowiekiem o wielu talentach i umiejętnościach. Zawsze będę za nim tęsknić

- napisała kobieta. O chorobie nowotworowej Michael Nader dowiedział się kilka dni przed śmiercią.

Zobacz wideo: Gwiazdy kultowej "Dynastii" wezmą udział w wirtualnym spotkaniu

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości