"Nie dociągniemy do dziesiątej rocznicy ślubu" Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie myślą o rozwodzie?

Małżeństwo spod samiuśkich Tatr
Małżeństwo spod samiuśkich Tatr
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Kasia i Jędrek Gąsienicowie to małżeństwo znane z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Para spod samiuśkich Tatr niemal od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów, stając się jednym z najbardziej lubianych małżeństw w show-biznesie. W najnowszym wywiadzie z okazji prima aprilis zdradzili, jakie mają plany na przyszłość. - Ile można z jedną babą siedzieć? - powiedział Jędrek Gąsienica.

Czy Kasia i Jędrek Gąsienicowie planują rozwód?

Katarzyna i Jędrek Gąsienicowie największą popularność zdobyli dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Para prężnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje kulisy swojego góralskiego życia.

Małżonkowie w najnowszym wywiadzie dla portalu Co Za Tydzień zdradzili, że coraz częściej myślą o rozwodzie. - Wszyscy myślą, że u nas jest tak kolorowo, że sobie wiesz, sielskie, anielskie życie prowadzimy w Zakopanem, dwójka dzieci, sześć kotów, no bo sami to nakręciliśmy - powiedziała Kasia Gąsienica.

- Prawda jest taka, że 2024 należy do nas i nie dociągniemy do dziesiątej rocznicy ślubu - dodała.

Jędrek podkreślił, że ich codzienność coraz częściej jest zdominowana jest kłótnie - Ona wstaje i już ma wypisane na czole "kłótnia" - powiedział. Kasia dodała, że ta relacja po tylu latach była już męcząca. - Ile można z jedną babą siedzieć? - wtrącił Jędrek.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie - kto wygra rozprawę sądową?

W dalszej części wywiadu Kasia i Jędrek Gąsienicowie zaczęli dywagować, kto w przypadku rozwodu zyska więcej. - Mam najlepszego adwokata z Zakopanego, więc ja jestem już do przodu - przyznała góralka.

Małżeństwo wychowuje wspólnie dwójkę dzieci. Jednak Jędrek już wie, z kim ich pociechy w przyszłości zamieszkają. - Dzieci ja zabieram, bo będą ze mną chciały iść na pewno - jednoznacznie stwierdził Jędrek.

Fani pary mogą jednak spokojnie odetchnąć. Na koniec rozmowy reporterka Dagmara Olszewska zapytała wprost - Pojawiło się nagle "gdyby", czyli do rozwodu nie dochodzi na razie? Na co Jędrek z uśmiechem na twarzy odpowiedział "nie". - On nie umiałby beze mnie żyć - dodała Kasia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: AG

Źródło: CoZaTydzień

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości