18-latka podbija polską scenę muzyczną. Kim inspiruje się Natalia Zastępa? Posłuchajcie piosenki "Rudy"

Natalia to urodzona gwiazda. Publiczność poznała ją dzięki udziałowi w muzycznym talent show, w którym doszła do finału. Jej debiutancki singiel „Za późno” ma już w sieci ponad 7 milionów wyświetleń. Jak z rosnącą popularnością radzi sobie utalentowana 18-latka?

Natalia Zastępa pracuje nad pierwszą płytą

W zeszłym roku wzięła udział w programie, dzięki któremu widzowie usłyszeli jej niezwykły głos, a ona sama zyskała niesamowitą popularność. Jej pierwszy singiel, „Za późno” stał się prawdziwym hitem. Teraz możemy słuchać kolejnego utworu - „Rudy”. O czym opowiada piosenka?

Rudy to nie jest człowiek o rudych włosach

- dementowała ze śmiechem Natalia.

Opowiada o skomplikowanej relacji, która na pozór może wydawać się dla nas taka fajna, przyjemna, ale opiera się na takim świadomym kłamstwie, i która na dłuższą metę nie ma chyba za dużo sensu i oszukiwanie się chyba nie wpływa na nas dobrze

- wyjaśniła Natalia Zastępa w Dzień Dobry TVN.

Źródłem, z którego czerpie młoda piosenkarka, są jej własne uczucia. Jej zdaniem muzyka jest od tego, aby przelewać w niej swoje emocje. Pozostawia jednak fanom wolność w interpretacji.

Natalia przyznała też, że inspiruje się twórczością gwiazd, m.in. Beaty Kozidrak.

To jest jedna z moich idolek, wokalnych przede wszystkim. Ja mam dosyć bogate spektrum ludzi, których uwielbiam. Mój ulubiony, ukochany zespół na świecie to Pink Floyd

- mówiła wokalistka.

Za rok czeka ją matura. Jakie studia planuje?

Chciałam wybrać się na studia muzyczne, na akademię. Nie wiem jeszcze czy to będzie Warszawa czy Katowice, czy może mi się zmieni, wiadomo to jeszcze rok, ale planuję przyszłość z muzyką

- stwierdziła Natalia. Także w przyszłym roku ukaże się jej debiutancki album.

Natalia Zastępa w piosence "Rudy"

Natalia w Dzień Dobry TVN wykonała na żywo swój nowy utwór, pt. "Rudy". Posłuchajcie jej najnowszej piosenki. Czy okaże się takim hitem jak "Za późno"?

Posłuchajcie Natalii w piosence "Rudy":

Zobacz także:

Lady Gaga szczerze o nowym albumie: "Gdy zaczęłam pracę, byłam w bardzo głębokiej depresji"

10-letnia Julia Modzelewska najmłodszym płetwonurkiem na Bałtyku. " Interesowało mnie, jak wygląda dno i różne wraki"

Anna Powierza przez nieuleczalną chorobę ważyła 100 kg: „To był naprawdę fatalny okres dla mnie”. Jak udało jej schudnąć?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości